הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ, ללא אב המשפחה ג’ינג’י ז”ל, נפתח באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ, ללא אב המשפחה ג’ינג’י ז”ל, נפתח באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ – הפעם ללא אב המשפחה יצחק ג’ינג’י שוורץ ז”ל: טורניר הכדורגל המסורתי לזכרו של חלל צה”ל אושרי שוורץ ז״ל, בן העיר שנפל בקרב בלבנון בשנת 1997, נפתח אמש (חמישי) במגרש על שמו שוורץ ברחוב עליזה יאנסן. 

חברים, בני משפחה, שחקני ליגת העל והלאומית בעבר ובהווה וחברים לנשק השתתפו בפתיחה המיוחדת, עם השיפט של שופט הכדורגל דודו ביטון.

הטורניר נפתח בדברים לזכרו של יצחק ג׳ינג׳י שוורץ ז״ל, אב המשפחה, שליווה שנים את הטורניר והיה בין מיסדיו. מנהל אגף הספורט העירוני אורי לוי, סיפר בדברי ברכתו על משפחות אלקובי ושוורץ “היקרות, שקירבתם ותרומתם רבה לעיר”.

 

משחק הראווה הפותח של הטורניר הסתיים בניצחון 1:6 של כוכבי ליגת העל בכדורגל על כוכבי ליגה משלנו. הקהל זכה לראות שחקני עבר והווה דוגמת ערן לוי שהראה ניצוצות של כדורגל משובח, אמיר שלח, ארז מסיקה, רונן פייגנבוים, צחי אילוז ושחקנים נוספים. הערב הסתיים בצמד משחקי פתיחה מרתקים משלב הבתים בטורניר, כאשר הכוכבים של גוזי גברו על אוסירק בניין בע”מ 2:5 והמשחק בין רפי בצומת לבין האחים שפירא הסתיים בתיקו 1:1.

באירוע הפתיחה השתתפו חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים אברהם כהן, חבר מועצת העיר משה ביטון ועוזר ראש העיר אלברט חיזגילוב.  

“אחרי שצלחנו את ערב הפתיחה, אנו מחכים לכם במגרש לחודש משחקים מרתק”, נמסר מאגף הספורט. “תודות מעומק הלב לדודו ביטון השופט המצויין, גל סבג המעסה ואורי שחר התקליטן על שירותם בערב הפתיחה”. 

הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ יתקיים במהלך הימים ראשון, שלישי וחמישי במגרש ע”ש אושרי שוורץ ברחוב עליזה יאנסן באור עקיבא, שהתחדש לקראת הטורניר בתאורה חדשה. 

הצילומים באדיבות: אגף הספורט, עיריית אור עקיבא 

לכל העדכוניםחדשות אור עקיבא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

דילוג לתוכן