הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ, ללא אב המשפחה ג’ינג’י ז”ל, נפתח באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ, ללא אב המשפחה ג’ינג’י ז”ל, נפתח באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋

עוד במגדלור ניוז >>
 • תושב אור עקיבא רכב על אופניים חשמליים, נעצר וניסה להימלט תוך איומים על שוטר: “אדחוף לך אצבע משולשת”
 • מגדלור ניוזים – עמוד העדכונים מכל האזור מסביב לשעון
 • עדות קשה בבנימינה: הכלב נבח, עובר אורח תקף אותו קשות, שבר לו שיניים וגרם לזעזוע מוח

הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ – הפעם ללא אב המשפחה יצחק ג’ינג’י שוורץ ז”ל: טורניר הכדורגל המסורתי לזכרו של חלל צה”ל אושרי שוורץ ז״ל, בן העיר שנפל בקרב בלבנון בשנת 1997, נפתח אמש (חמישי) במגרש על שמו שוורץ ברחוב עליזה יאנסן. 

חברים, בני משפחה, שחקני ליגת העל והלאומית בעבר ובהווה וחברים לנשק השתתפו בפתיחה המיוחדת, עם השיפט של שופט הכדורגל דודו ביטון.

הטורניר נפתח בדברים לזכרו של יצחק ג׳ינג׳י שוורץ ז״ל, אב המשפחה, שליווה שנים את הטורניר והיה בין מיסדיו. מנהל אגף הספורט העירוני אורי לוי, סיפר בדברי ברכתו על משפחות אלקובי ושוורץ “היקרות, שקירבתם ותרומתם רבה לעיר”.

 

משחק הראווה הפותח של הטורניר הסתיים בניצחון 1:6 של כוכבי ליגת העל בכדורגל על כוכבי ליגה משלנו. הקהל זכה לראות שחקני עבר והווה דוגמת ערן לוי שהראה ניצוצות של כדורגל משובח, אמיר שלח, ארז מסיקה, רונן פייגנבוים, צחי אילוז ושחקנים נוספים. הערב הסתיים בצמד משחקי פתיחה מרתקים משלב הבתים בטורניר, כאשר הכוכבים של גוזי גברו על אוסירק בניין בע”מ 2:5 והמשחק בין רפי בצומת לבין האחים שפירא הסתיים בתיקו 1:1.

באירוע הפתיחה השתתפו חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הצעירים אברהם כהן, חבר מועצת העיר משה ביטון ועוזר ראש העיר אלברט חיזגילוב.  

“אחרי שצלחנו את ערב הפתיחה, אנו מחכים לכם במגרש לחודש משחקים מרתק”, נמסר מאגף הספורט. “תודות מעומק הלב לדודו ביטון השופט המצויין, גל סבג המעסה ואורי שחר התקליטן על שירותם בערב הפתיחה”. 

הטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ יתקיים במהלך הימים ראשון, שלישי וחמישי במגרש ע”ש אושרי שוורץ ברחוב עליזה יאנסן באור עקיבא, שהתחדש לקראת הטורניר בתאורה חדשה. 

הצילומים באדיבות: אגף הספורט, עיריית אור עקיבא 

71550cookie-checkהטורניר ה-22 לזכרו של אושרי שוורץ, ללא אב המשפחה ג’ינג’י ז”ל, נפתח באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן