אישום נגד תושב ראשל”צ בעקבות שורת מעשיי שוד בפיצוציות וקיוסקים בחדרה [וידאו]

החקירה נפתחה במהלך מאי * השוטרים הוזעקו פעם אחר פעפ לפיצוציות, סופרים וקיוסקים בעקבות מעשי השוד שנעשו באותה שיטה - מסכת קורונה, קפוצ'ון ואקדח * צפו בתיעוד

לאחר חקירה של משטרת ישראל ומעצר 2 חשודים (9.6) בחשד למעורבות בשוד מזוין ואלים של מספר פיצוציות בחדרה, וגניבת סכום עשרות אלפי שקלים, הוגש כתב אישום נגד החשוד המרכזי – תושב המרכז. ראשיתה של החקירה בתאריך 21.05, עת שהוזעקו השוטרים לפיצוציית “מתוק בפה” ברחוב הנשיא בחדרה, לאחר שבמקום נשדד עובד המקום באיומי אקדח סכום אלפי שקלים.

על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה, הנאשם – אסצ’אלאו ו’ מראשל”צ, נכנס סביבות השעה 23:10 לחנות כשהוא עוטה קפוצ’ון, כובע מצחייה שחור, כפפה על ידו ומסיכת קורונה על פניו, כל זאת כשהוא מצויד באקדח. הוא הגיע לחנות ופגש בבעל המקום שהיה בדלפק.

צילומים: דוברות המשטרה

הנאשם ניגש לדלפק, איים על בעל החנות בכך שכיוון לעברו את האקדח ואמר לו “שרמוטה בן זונה תביא את הכסף”. בנוסף אמר לו: “יש לך 4 שניות אם לא אני יורה בך”. בתגובה לכך, ועקב חששו של הקורבן, פתח בעל החנות את הקופה, הוציא שטרות בסך 5,000 שקלים ונתן לנאשם. בתגובה לכך צעק הנאשם: “יש לך עוד כסף מתחת לקופה”. בעל המקום אסף מטבע של 10 שקלים שהיה מתחת לקופה אך אסצ’אלאו סירב לקחת אותו.
חוקרי המשטרה סגרו את הזירה לאחר שהקורבן דיווח למוקד 100 והחלו באיסוף ראיות וממצאים, כאשר החשוד נמלט בינתיים מהמקום עם השלל.

באישומים השני והשלישי, מתוארים שני אירועי שוד נוספים של פיצוציות התקבלו בתאריך 26.5 וגם בתאריך 30.5 בעיר ולאחר מגוון פעולות חקירה שבוצעו תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים, עלה בידי חוקרי תחנת חדרה כי מדובר באירועים בעלי דפוס פעולה דומה.

כך, ב-26 למאי, נכנס הנאשם אסצ’אלאו למכולת “אופן מרקט” בשעה 4:18, עם קפוצ’ון, כפפה, מסיכת קורונה ואקדח. גם הפעם הגיע לדלפק במקום ואיים על אחד העובדים – “תוציא את הכסף”, “תוציא את הכסף יא מזדיין”, “תביא מהר את הכסף לפני שייכנס עוד לקוח”. בהמשך לכך הוא הוציא שטרות בסך 6,500 שקלים ולקח אותם בתוך שקית אדומה של המכולת. אסצ’אלאו איים על העובד כי יוציא כסף נוסף מקופה אחרת שהייתה במקום, ובעקבות פחד העובד הוא עשה זאת – ונתן לנאשם עוד 3,000 שקלים.

ב-30.5 אירע מקרה שוד נוסף על ידי אסצ’אלאו, לאחר שהצטייד שוב באקדח ונכנס הפעם לקיוסק “טריו מרקט” בשעה 6:34 בבוקר. גם הפעם איים הנאשם על עובד המקום ואמר לו – “שים את כל הכסף מהכספת, אל תשחק איתי, את כל המעטפות, הכל זריז” ו-“חבל שזה ייגמר באלימות”. העובד בפחד מהנאשם, פתח את הקופה והעביר לו 1,000 שקלים בשטרות.

עדכון ראשון: 9.6.22, 11:57

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן