מחאת האוהלים 2022 מתחילה בפרדס חנה-כרכור: תושבים מהמושבה יוצאים לרחוב

מדובר בהתארגנות חדשה שמקווה להגיע לכל רחבי הארץ במטרה למחות על יוקר המחיה והתנאים הבלתי סבירים לרכישת או שכירת דירה

מחאת האוהלים 2022 מתחילה בפרדס חנה-כרכור: תושבים מהמושבה יוצאים לרחוב

מדובר בהתארגנות חדשה שמקווה להגיע לכל רחבי הארץ במטרה למחות על יוקר המחיה והתנאים הבלתי סבירים לרכישת או שכירת דירה

מגדלור-פיד ♋


התארגנות חדשה ברשתות החברתיות וקבוצה חדשה בשם “לוחמי הדיור” החלה לצאת לדרך ביממה האחרונה במחאת אוהלים, גרסת שנת 2022: בפרדס חנה-כרכור הוקם ביממה האחרונה האוהל הראשון בוואדי במרכז המושבה על ידי מיכל סהר ואחיה גיל ומאז הצטרפו עוד מספר אוהלים. 

“תודה לאלו שנשארו את הלילה! תודה לאלו שהגיעו אתמול לתמוך! ותודה לאלו שעוד יגיעו!”, כתב גיל סהר ברשת הפייסבוק. “זה הזמן שלנו. קומו ותעשו מעשה! צאו מהמזגן! צאו מאזור הנוחות ותביאו אוהל! רק ככה נשכתב מחדש את העתיד של כולנו!”.

גם חבר מועצת פרדס חנה-כרכור אייל כגן קרא לתושבי המושבה ובכלל לאזרחי ישראל לקחת חלק במחאה. “בקיץ 2011, הקימה דפני ליף את האוהל הראשון בשדרות רוטשילד, שהוביל למחאת האוהלים ולמהפכה בהרבה מאוד תחומים. בקיץ 2022, מיכל סהר החליטה שזהו, אי אפשר להמשיך ככה עם מחירי השכירות ויוקר המחיה והקימה את האוהל הראשון בואדי של פרדס חנה כרכור.אחיה גיל סהר הצטרף אליה, גם גבריאל.

“הצעירים האלו נלחמים על הבית תרתי משמע. זה מאבק של כולנו. וכמו תמיד יש את הנחשונים שעושים את קפיצת הראש. שקמים ועושים מעשה.עכשיו נותר רק להצטרף”.

May be an image of 2 people, tree and outdoors// צילומים: מתוך קבוצת “לוחמי הדיור” בפייסבוק 

מדובר בהתארגנות חדשה שמקווה להגיע לכל רחבי הארץ במטרה למחות על יוקר המחיה והתנאים הבלתי סבירים לרכישת או שכירת דירה. “זהו, זה קורה”, כתבו ב”לוחמי הדיור”. קבוצה כלל ארצית למחאת יוקר המחיה!

“אחרי ההשגים של קיץ 2020, קיץ 2022 מתפוצץ לנו בפרצוף! מחירי הדלק הרקיעו שחקים. מחירי המזון הפכו את 40 אחוז מסל הקניות הבסיסי שלנו למותרות! מחירי הדיור הרקיעו שחקים והיום לשכור דירה הפך גם הוא למותרות! נמאס גם לכם? אנחנו החל מהיום יוצאים במחאה רחבה! גשו למחסן תוציאו את האוהל, תנערו את האבק ותצטרפו אלינו! מפסיקים להיות פראיירים!”.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן