אירוע חריג: אב ובתו מפרדס חנה-כרכור נפלו לבאר מים ריקה בעומק 15 מטר [וידאו]

צוותי הכיבוי וצוות היחידה לחילוצים מיוחדים יצרו קשר עם הלכודים, מחלץ החל לגלוש במורד הבאר סביבות השעה 20:00. לקראת השעה 21:00 הגיעו הבשורות הטובות

חשש לחיי אדם, חילוץ מפיר עמוק: צוותי הכיבוי של תחנת חדרה בפיקודו של רסף מג’די טיארה פעלו לפנות ערב (18.6) בחילוץ אב ובתו מפרדס חנה מבאר יבשה (ללא מים) בעומק 15 מטרים בשטח בין פרדס חנה-כרכור לחדרה.

צוותי הכיבוי וצוות היחידה לחילוצים מיוחדים בפיקודו של רס”ר ג’יהאד אבו חמדן יצרו קשר עם הלכודים אשר בהכרה והקימו עמדות גלישה וחילוץ הלכודים.

בהמשך, סביבות השעה 20:00, מחלץ גלש אל פיר הבאר וחבר אל הלכודים, כרגע מכינים את מערכת החילוץ לשליפת הלכודים מהבאר. לקראת השעה 21:00 הצליחו כוחות הכבאות לחלץ את האב ובתו מהבור העמוק.

.

ממד”א נמסר כי “בשעה 18:58 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון, על ילדה כבת 3 שנפלה לבור בעומק של 15 מטר, בשטח חקלאי בין פרדס חנה לגן שמואל, ואביה שירד לבור בסולם נפל מהסולם מגובה של מספר מטרים. חובשים ופראמדיקים של מד”א, תיקשרו איתם באמצעות הכבאים שמבצעים פעולות חילוץ מורכבות וממושכות.
שניהם בהכרה מלאה ונפלו ככה”נ על ג’ריקנים שנמצאים על קרקעית הבור.

“לאחר חילוץ מורכב וממושך של כוחות הכבאים , האב והילדה חולצו מהבור בהכרה מלאה, חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח הלל יפה, ילדה כבת 3 וחצי במצב בינוני, בהכרה מלאה עם חבלות בבטן ובגפיים, וגבר כבן 37 במצב קל”.

מהמרכז הרפואי הלל יפה נמסר כי האב ובתו “נבדקים בחדר מיון. מצבו של האב מוגדר קל, מצב הילדה מוגדר בינוני- קשה”.

פאראמדיקית מד”א אראל חכמון וחובש מד”א שובל קצין, סיפרו: “זו הייתה דרמה ממושכת, הגענו למקום וסיפרו לנו שילדה כבת 3 נפלה לבור בעומק של כ- 15 מטר ואביה גבר בשנות השלושים שירד בסולם לחלץ אותה נפל מהסולם מגובה של מספר מטרים, למקום הגיעו כוחות חילוץ מיוחדים של כיבוי אש, שנערכו לחילוץ מורכב וממושך, תיקשרנו באמצעותם עם האבא והבנו שהם בהכרה מלאה וסובלים מחבלות, ביצענו הערכת מצב והוחלט שלא יורידו אותנו לבור ושנמשיך לתקשר איתם ולהיות ערוכים לקלוט אותם בחוץ, לאחר חילוץ ממושך מאוד, הם חולצו בהכרה מלאה , הילדה סבלה מחבלות בבטן ובגפיים והאבא מחבלות בגב ובגפיים, הגדרנו בשטח את מצבם של השנים בינוני ויציב ופינינו אותם תוך טיפול לבית החולים.”

צילומים: דוברות כבאות חדרה, מד”א

.

.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן