יחזור לראשות הממשלה? יו”ר האופוזיציה נתניהו, תושב קיסריה, המתין לרגע הזה

נתניהו, נהג בשנה האחרונה להופיע בציבור ולהתקרב יותר לאזור מגוריו, קיסריה

יחזור לראשות הממשלה? יו”ר האופוזיציה נתניהו, תושב קיסריה, המתין לרגע הזה

נתניהו, נהג בשנה האחרונה להופיע בציבור ולהתקרב יותר לאזור מגוריו, קיסריה

מגדלור-פיד ♋

 ראש הממשלה נפתלי בנט וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד הודיעו הערב (שני) על הסכמה לפיזור הכנסת והליכה לבחירות. השניים הבהירו כי יביאו את החוק להצבעה בשבוע הבא, ואז ייכנס לפיד לראשות הממשלה ויהפוך לראש הממשלה ה-14 של מדינת ישראל.

מי שוודאי היה שמח מאוד מהבשורה הוא יו”ר האופוזיציה, בנימין נתניהו. אמנם, הוא טרם התייחס להליכה הצפויה לבחירות, אך נתניהו, תושב קיסריה, אמר היום בישיבת סיעת הליכוד: “ניר אורבך – התחלת לעשות את הצעד הנכון נגד הממשלה המסוכנת הזאת של האחים המוסלמים. המתחיל במצווה, אומרים לו גמור!”.

נתניהו, נהג בשנה האחרונה להופיע בציבור ולהתקרב יותר לאזור מגוריו, קיסריה. רק לפני כחודש, שכנו, תושב קיסריה, אמיר ג’נאח, העוסק באריכואולוגיה, פגש את נתניהו בהליכה ביישוב והשניים נפגשו ושוחחו על עברו של היישוב ועל ממצאים שונים בקיסריה.

לפני כחודשיים נתניהו ורעייתו שרה התארחו (בתמונה למטה) במסגרת חגיגות המימונה באור עקיבא בבית משפחת מלכה ברחוב ז’בוטינסקי בעיר.

בהתייחס לאור עקיבא, אמר נתניהו: “ראיתם איזה פיתוח קורה כאן? גאה שהיה לי חלק בפיתוח הזה וביטול העניין הזה של פריפריה”, והוסיף עוד: “החג הזה משקף את האחדות של עם ישראל וחוגגים אותו בשמחה. בשנה הזאת לחג הזה יש גם סממן נוסף וזה סממן של תקווה, הרבה תקווה. אני פוגש הרבה אזרחים מלאים תקווה וחיוך שמקווים ומאמינים שנחזיר את מדינת ישראל למסלול הנכון, למסלול הבטוח, למסלול שיבטיח ביטחון ושגשוג לכל אזרחי ישראל בלי יוצא מן הכלל”, אמר נתניהו. הוא סיכם: “בעזרת השם ובעזרתכם אנחנו נשיג את זה במהרה בימינו. תרבחו ותסעדו!”.

יו”ר האופוזיציה פעל רבות על מנת להפיל את הממשלה מאז הושבעה. גם בקרב הקואליציה נוצרו סדקים – עם החלטתו של עמיחי שיקלי שלא לתמוך בממשלה, דרך עידית סילמן שפרשה מתפקיד יו”ר הקואליציה ועד ניר אורבך, שבימים האחרונים החליט שלא לתמוך עוד בחוקי הקואליציה ואף התכוון להצביע בעד פיזור הכנסת במצידה ולא יימצא פתרון למשבר הקואליציוני.

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן