מחר (חמישי): לא יתקיימו לימודים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים; בפרדס חנה-כרכור יפעלו צהרונים מהבוקר

הסתדרות המורים ממשיכה במאבק: מחר (חמישי) לא יתקיימו לימודים בכל הארץ. מזכ״לית הסתדרות המורים יפה בן-דויד אמרה הערב (רביעי) כי "מסתבר שלאוצר יש כסף, אבל הוא מעדיף לתת אותו למפעילי קייטנות ולא למורים ולגננות. מודה לארנון בר דוד, יו״ר ההסתדרות על הסולידריות וההגנה על הסייעות מפני ניצול של האוצר. 

“נמשיך בעיצומים עד שתונח הצעה קונקרטית של האוצר אני שבה וקוראת לשר האוצר, אביגדור ליברמן, לא להמתין ליום ראשון, אלא להכנס למו״מ רציני כבר מחר. אנחנו מנהלים כבר חצי שנה מו״מ עם פקידי האוצר אבל טרם קיבלנו אפילו הצעה קונקרטית אחת. היום אנחנו רואים שלאוצר יש כסף, אבל הוא מעדיף לתת אותו למפעילי קייטנות ולא לעובדות ועובדי ההוראה שנושאים על כתפיהם את מערכת החינוך.

“במעשיו אלה מחריף האוצר את המשבר במערכת חינוך ומאיץ את נטישת עובדות ועובדי ההוראה. האוצר משדר לציבור ולעובדי ההוראה שאין צורך בעובדות ועובדי הוראה מקצועיים שיהיו אחראים על חינוך דור העתיד של ישראל.

“אני קוראת שוב לשר האוצר, אביגדור ליברמן, להגיע באופן אישי ולשבת עם שרת החינוך, מנכלית המשרד, הממונה על השכר ואיתי – כבר מחר”.

כאמור, מחר, חמישי 23.6.22 לא יתקיימו לימודים בכל הארץ בכל מוסדות החינוך – בגני הילדים, בבתי הספר היסודיים ובאולפנים. במוסדות בחינוך המיוחד יתקיימו לימודים כרגיל.

בתוך כך, בפרדס חנה-כרכור נערכו מראש לפתיחת גני הילדים, עבור הילדים הרשומים לצהרונים כמתחייב בחוזה בין המועצה לעמותת אופק, החל מהשעה 7:30. כיתות החינוך המיוחד בבתי הספר, יופעלו בין השעות 8:00 ל-14:00 על ידי סייעות ומשלבות כולל מערך היסעים שיעמוד לרשות התלמידים. צהרוני בתי הספר יפעלו במתכונת של צהרון בבתי הספר מהשעה 12:45 עד 17:00.

מהמועצה נמסר כי היא מעמידה לטובת ההורים והילדים את מבני הציבור הבאים שיתנו מענה בשעות הבוקר: בית הראשונים יהיה פתוח עבור הילדים בליווי מבוגר בין השעות 09:00-12:00, הספריה בנווה פרדסים, ספריית הילדים במרכזית וספריית כרכור תהיינה פתוחות עבור הילדים בליווי מבוגר החל מהשעה 8:30 עד 16:00, ספריית הנוער והמבוגרים במרכזית תפתח מהשעה 11 כרגיל.

עוד נמסר: “אנו מפרסמים הודעה זו נכון לרגע פרסום ההשבתה. ייתכנו שינויים בשל הנחיות הסתדרות העובדים. נמשיך ונעדכן ככל הנדרש”.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן