השוטרים הגיעו למחסן של צעיר בן 24 בחדרה וזה מה שגילו בתוכו

שוטרי תחנת חדרה שבדקו מחסן בעיר, עצרו השבוע (19.6) את ס"מ בן ה-24 מחדרה, לאחר שאיתרו אמצעי לחימה שונים כמו רימון, נשק ולבנת חבלה במחסן. בחקירתו שמר על זכות השתיקה.

הצעיר הובא השבוע להארכת מעצר, אז אמר הטוען המשטרתי רס”ר רועי מסורי כי “מאז שהפריטים נתפסו ביצענו מספר פעולות חקירה מהותיות שקשרו את החשוד למיוחס לו”. המשטרה טוענת כי כל האינדיקציות מראות כי אמצעי הלחימה שנתפסו הם של הצעיר, שצו החיפוש אודותיו הוצא עוד לפני מספר חודשים.

סנגורו של החשוד, עו”ד ליעד ידין אמר בדיון הארכת המעצר כי “החקירה הזאת מתקדמת בעצלתיים. חודשיים וחצי הם משאירים זימון ומכריזים. אף אחד לא הולך לחפש, הם יודעים איפה הוא גר.

“לא ביקרו שם אפילו פעם אחת. לא חיפשו בכתובת אחרת, לא איכונים, עד שהוא נעצר באקראי. אני שואל איפה המסוכנות? אם הוא מסוכן איך הם מתנהלים? לחכות שבועיים וחצי עד שנבצע צו ונחכה עד בלי די עד שהוא ייפול לנו בידיים”.

השופט אביהו גופמן מהשלום חדרה קבע כי קיים חשד סביר לחשדות נגדו והאריך את מעצרו של הצעיר במספר ימים ועד 23 ליוני. “אין להכביר במילים מהמסוכנות הרבה העולה מהחזקת נשק, כל שכן מלבנת חבלה”, ציין השופט, “…יש להדגיש גם שהחשוד אינו משתף פעולה ושומר על זכות השתיקה וגם לכך יש השלכות על פרק הזמן בו יש להאריך את מעצרו”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן