אישום נגד תושב חדרה שסיפק את הנשק לסב החשוד ברצח אבי כלתו ברמת גן

החשוד ברצח ברמת גן: כתב האישום מייחס לתושב חדרה כבן 70 שנעצר את אספקת הנשק לחשוד המרכזי, אבי חתנו של הנרצח

משטרת ישראל פענחה את רצח יוסף יוספיה: על פי האישום שהוגש בימים האחרונים בבית המשפט השלום בתל אביב, החשוד ברצח קיבל את הנשק מתושב חדרה בן 70 – שגם נגדו הוגש כתב אישום. 
חקירה אינטנסיבית של היחידה ללחימה בפשיעה (יל”פ) של מרחב דן במחוז ת”א הובילה לפענוח רצח יוסף יוספיה בן 63 מרמת גן בחודש שעבר.

בתוך כך, פרקליטות מחוז תל אביב הגישה כתב אישום נגד תושב חדרה הרצל ש’ (70) בגין עבירות נשק, לאחר שסיפק על פי האישום את הנשק ששימש לרצח בחודש שעבר. על פי כתב האישום, הוא נפגש עם החשוד ברצח וסיפק לו אקדח וקליעים, שבהם השתמש לאחר 45 דקות כדי לירות ביוספיה למוות.

החקירה החלה ב 18.6.22 בשעות הבוקר, עם קבלת דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות ירי ברמת גן. שוטרי תחנת בני ברק שהגיעו למקום עצרו את החשוד, תושב פתח תקווה בן 70, ותפסו את הנשק ששימש אותו למעשה. מהחקירה הראשונית והעדויות שנגבו עולה חשד לפיו מדובר באירוע שמקורו בסכסוך בתוך המשפחה. מהעדויות עלה כי ביתו של הקורבן ובעלה נמצאים בהליך גירושין. השניים, תושבי קריית אונו שמערכת הנישואים שלהם עלתה על שרטון.

כחלק מהליך הגירושין עזבה הצעירה את ביתם המשותף ועברה להתגורר עם הוריה ברמת גן. אבי בעלה הגיע לבית הוריה חמיה, ותוך כדי ויכוח עם אביה הוא ירה לעברו מטווח קצר למוות.

החקירה הופקדה בידי יל”פ דן, אשר החלו בגביית עדויות מהמעורבים ואיסוף ראיות טכנולוגיות ופורנזיות אשר הביאו, בין היתר, להגשת כתב אישום, באמצעות פרקליטות מחוז ת”א, נגד תושב חדרה בן 70, בחשד שסיפק את הנשק לחשוד. כאמור, מחומר החקירה עלה כי הרקע למעשה הינו סכסוך משפחתי כתוצאה מהליך הגירושים בין בנו של החשוד לבתו של המנוח.

ביום רביעי הוגשה בבימ”ש השלום בתל אביב הצהרת תובע נגד החשוד ברצח ומעצרו הוארך עד היום לצורך הגשת כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים. לעת עתה הוצא צו איסור פרסום על שמו של החשוד ברצח.

עדכון ראשון: 24.6.22, 10:19

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן