מה הביא תושבת אור עקיבא לתקוף את בעלה, לגרום לאישפוזו ולספוג כתב אישום?

במועד הרלוונטי היו הנאשמת ובן זוגה נשואים והתגוררו יחד באור עקיבא, אז, בחודש פברואר - תקפה אותו על פי האישום על רקע שתיית אלכוהול מצידו של הבעל

מריבה בין בני זוג מאור עקיבא הסתיימה בבית החולים ובכתב אישום. המשטרה הגישה לאחרונה כתב אישום לבית משפט השלום בחדרה נגד חנה א’ (57) מאור עקיבא, בגין תקיפה הגורמת חבלה ממש בבן זוג, לאחר שעל פי החשד תקפה את בעלה באלימות.

על פי כתב האישום במועד הרלוונטי היו הנאשמת ובן זוגה נשואים והתגוררו יחד באור עקיבא. בתאריך 26.2.22 בשעה 11:00 או בסמוך לכך, שב הבעל מבית הכנסת ובין השניים החל להתגלע ויכוח, על רקע שתיית אלכוהול מצידו של הבעל. במהלך חילופי דין ודברים, נטלה האישה לידה מטריה לבנה בעלת ידית אחיזה שחורה והחלה להכות את הבעל באמצעותה.


כתוצאה ממעשיה, נגרמו לאיש חבלות קשות בעינו הימנית וכן שברים בעצמות האף, אשר בגינם הוא נזקק לניתוח בבית החולים הלל יפה בחדרה.

.

בעוד מקרים לאחרונה, המשטרה עצרה בסוף יוני גבר בן 29 מחדרה, בחשד שתקף את אשתו בשעת צהריים, משך בשערה, דחף אותה על המיטה וניסה לחנוק אותה עם כבל של מטען טלפון סלולרי וגרם לה לחבלות. הוא הובא להארכת מעצר יממה לאחר מכן.

במקרה אחר, שוטרי תחנת זכרון יעקב פשטו על מסיבת טבע לא חוקית שהתקיימה בסמוך למחלף אליקים, זאת בניגוד לחוק וללא רשיון. ב-23.6 נעצר תושב פרדס חנה, בחשד להצתת מרפסת ביתה של גרושתו יומיים קודם לכן בדירתה בזכרון יעקב.

ב-13.6 דיווחנו כי תושב פרדס חנה שלח הודעות מאיימות לבת זוגו לשעבר. כתב אישום הוגש לאחרונה לבית משפט השלום בחדרה נגד אודי ג’, תושב פרדס חנה-כרכור כבן 40. זאת לאחר שעל פי החשד איים על זוגתו לשעבר וכן הפר צו הגנה שניתן על מנת להגן עליה.

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב
—————————————————-

ב-19.6 פרסמנו כי עבריין מורשע מאור עקיבא מואשם במספר מקרי פריצה וגניבה מרכב. כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים הוגשו לאחרונה לבית משפט השלום בחדרה נגד שרון א’ (36) תושב אור עקיבא, בגין מספר אירועים בהם הוא חשוד בפריצה וגניבה מרכב, שימוש באמצעי תשלום בכוונה להונות והחזקת סכין שלא כדין.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן