ריח חריף ומסריח תוקף את חדרה: “כל שנה זה מגיע וזה פשוט סיוט”

תושבים בחדרה מתלוננים בימים האחרונים כי גלי ריח חריף ומסריח פוקדים איזורים שונים בעיר. יש לציין כי מדובר בריח והולך ולא נותר קבוע.

לאחר בירור קצר התברר כי מדובר ככל הנראה בדישון השנתי המסורתי של השטחים החקלאיים מסביב לעיר, המגיע לקראת חודש הקיץ. בכל שנה הריטואל ההכרחי עבור החקלאים חוזר על עצמו, והתושבים נאלצים לסבול במשך מספר ימים מריח חריף במיוחד.

אחד התושבים כתב השבוע ספק בצחוק ספק ברצינות: “למה יש ריח בחדרה כאילו שכחו להוריד את המים?”, וזכה לשלל תגובות. “חלקים נרחבים מהעיר מסריחים כבר יומיים מריח שדומה לזבל פרות, זה פשוט סיוט”, כתבה תושבת העיר.

“זה היה היום בבוקר וזה היה מזעזע”, כתבה התושבת טובית. התושבת ענת ציינה: “כל ברנדייס מסריחה יומיים וזה לא משהו שקורה כל שנה. לא ככה בכל אופן”. עוד תושב ציין: “כבר התחלתי להאשים את האנשים שנכנסים למקום עבודה שלי. בחיי כל העיר פה כבר הרימה רגליים כל חצי שעה לבדוק שלא דרכנו על חרא”.

התושבים דיווחו על איזורים נרחבים של ריחות כמו למשל בבית אליעזר, נווה חיים, רחוב הנשיא, איזור העירייה, שכונת ברנדייס, שלמה ועוד.

גם בשנים קודמות בתקופה דומה הוצפה העיר ריחות לא נעימים שהגיעו מהשדות הסמוכים לעיר, שבהם ביצעו זיבול של השטח בעת הזריעה. כל מה שנותר הוא לקוות שהריח ייעלם במהרה.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן