אם לילדה מאור עקיבא טוענת: “ניסו לחטוף את הבת שלי”

הודעה שנשלחה בשעה האחרונה (רביעי, 6.7) בקבוצות ברשתות החברתיות באור עקיבא מתארת מקרה דומה לניסיון החטיפה שפורסם אתמול בפרדס חנה-כרכור.  

בהודעה מציינת אם לילדה מאור עקיבא, המתגוררת בשכונת אורות: “שלום לכולם! אני רוצה להזהיר: כרגע ניסו לחטוף את בתי באור עקיבא ליד הבית. רכב שחור עצר לידה , ממנו יצאו 3 גברים והלכו אחריה. אחת פתח בגאז ושני הלך אחריה עם משהו ביד. מזל שהיא ראתה אותם במצלמה של טיק טוק ורצה הביתה. ברגע שהיא נכנסה לבית , הם רצו חזרה לאוטו ונסעו.בבקשה תזהירו את הילדים! דיווחתי גם למשטרה”.

אתמול (5.7) כאמור, פורסם כי המשטרה פתחה בחקירה בתאריך 03.07.2022 בשעות הערב, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לארוע חטיפה בכרכור, כאשר עפ”י הדיווח, חשוד אלמוני ניסה להכניס לתא המטען ברכבו נערה תושבת פרדס חנה בת 16 בכוח עת שעסקה בפעילות ספורטיבית במקום, אולם לא הצליח לעשות כן.

שוטרים שהוזעקו למקום פגשו בנערה אשר לא נזקקה לטיפול רפואי ופתחו בסריקות נרחבות לאיתור החשוד אשר נמלט ברכבו מהמקום לצד פעולות לאיסוף ראיות וממצאים מהזירה.

מעיריית אור עקיבא נמסר הערב (רביעי): “בעקבות הפרסום בחשד לניסיון חטיפה שפורסם במהלך היום, אנו רוצים לעדכן כי מיד עם קבלת התלונה במשטרה הוקפצו כוחות למקום אשר סרקו האזור, תחקרו הילדה ובחנו את כלל המצלמות אשר בגזרה. בבדיקה לא נמצאו כל ממצאים מחשידים ו/או חשודים, יחד אם זאת אנו נמשיך ונבצע מעקב. נכון לעכשיו אין כל חשש וניתן לשוב לשגרת החיים הסדירה”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן