תושב זכרון יעקב התמנה למפקד החדש של מרחב ירקון במשטרת ישראל

מפקד המרחב היוצא, תנ"צ דוד פילו, העביר את הפיקוד למפקד המרחב הנכנס תנ"צ איתן מנשה תושב המושבה

תושב זכרון יעקב התמנה למפקד החדש של מרחב ירקון במשטרת ישראל

מפקד המרחב היוצא, תנ"צ דוד פילו, העביר את הפיקוד למפקד המרחב הנכנס תנ"צ איתן מנשה תושב המושבה

מגדלור-פיד ♋

השבוע נערך במשטרת מרחב ירקון טקס חילופי מפקדי מרחבים, במעמד מפקד המחוז ניצב עמיחי אשד, סגן מפקד המחוז הנכנס תנ”צ דוד פילו, מפקד מרחב ירקון הנכנס תנ”צ איתן מנשה וסגל פיקוד מחוז ת”א. במהלך הטקס, העביר מפקד המרחב היוצא תנ”צ דוד פילו את הפיקוד למפקד המרחב הנכנס תנ”צ איתן מנשה.

מפקד מרחב ירקון הנכנס תנ”צ מנשה, בן 53 נשוי +3, מתגורר בזכרון יעקב. מנשה מילא שורת תפקידים ובהם קצין אגף המבצעים של מרחב שרון, מפקד תחנת זכרון יעקב, מפקד תחנת עפולה, מפקד הכשרות בכירים ובתפקידו האחרון מפקד מרחב מנשה. בחודש יוני השנה קודם לדרגת תנ”צ בעת קבלת הפיקוד על מרחב ירקון.

תנ”צ מנשה ציין: “טקס העברת הפיקוד הוא משמעותי ומרגש מאוד עבורי ומכאן אני רואה במעמד זה שליחות וזכות גדולה. נחשפתי, במהלך העברת המקל, לעולם התוכן האנושי והמקצועי המרתק של המרחב וגורמי השת”פ ובטוח אני שעוד נכונו לנו אתגרים רבים. בכל תפקידיי לאורך השנים משטרת ישראל, הנחו אותי ערכי אהבת האדם, ערכי משטרת ישראל ואהבת הארץ. ברוח ערכים אלו פעלתי ואמשיך לפעול במקצועיות, באחריות ובשיתופי פעולה”.

תנ”צ איתם מנשה | דוברות המשטרה

מפקד מחוז ת”א ניצב עמיחי אשד אמר בטקס כי: “מרחב ירקון, חלון הראווה המחוזי ובמובנים רבים, חלון הראווה של משטרת ישראל כולה, יחידת המשטרה המופיעה מדי יום על הבמה המרכזית של החוויה הישראלית ופועלת במקום שהכל בו קורה מהר וללא הפסקות. איתן, הגעת אלינו מצפון הארץ. אתה מקבל לידית מרחב חשוב ומרכזי, קצינים ושוטרים מנוסים, עם תודעת שירות גבוהה וניסיון רב שנים בעבודת משטרה המתבצעת תחת אלומת הסיקור התקשורתי המרכזי של ישראל. אני סומך עליך שתדע להוביל את המרחב ביד בוטחת, בלב שומע ובנפש חפצה”.

מפקד מרחב ירקון היוצא תנ”צ דוד פילו אמר בטקס כי: “עברנו יחד שנה משמעותית רוויה באירועים ופעילויות מאתגרות ואני מרשה לעצמי לומר שבמרחב ירקון מתוסף לכך נדבך מרכזי שאני קורא לו היות בעין המצלמה או הסערה. התמודדנו ועדיין מתמודדים עם קשיים. אני רוצה להודות לאנשי המרחב על כך שהם תמיד היו שם עבור האזרחים במדינת ישראל. שנזכה כולנו בעז”ה להיות ‘כעץ שתול על פלגי מים אשר פריו ייתן בעיתו ועלהו לא יבול וכל אשר יעשה יצליח’ “.

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן