שינויי חינוכי: המנהלת עוזבת בית ספר אחד לטובת מקום חדש בפרדס חנה-כרכור

ד"ר נורית בנולול, מנהלת בית ספר 'מעיינות' בכרכור בחמש השנים האחרונות, הודיעה על עזיבתה ותעבור לנהל את חטיבת הביניים "הצומח" במושבה. באגרת להורים שנשלחה בימים האחרונים כתבה כי היא נפרדת ברגשות מעורבים.

“אני נמצאת בימים בהם אני מתבקשת לסגור פרק משמעותי בחיי המקצועיים, ניהול בית הספר שלנו, בית הספר ‘מעיינות’, ולפתוח פרק חדש, בו ניתנת לי ההזדמנות להשפיע על בני הנוער שלנו…אני מאמינה כי דרכנו יצטלבו בעתיד”, כתבה בנולול.

עוד הוסיפה: “קשה מאוד לסכם חמש שנים של  עשייה חינוכית בקהילה שלנו. “מעיינות ” היווה לי בית להתפתחות מקצועית, אישית, ללמידה בשעת אתגר, בשעת הצלחה, ברגעים של קשיים מהותיים ורגעים של פריחה חינוכית. לאורך השנים למדנו יחד לייצר שיח חינוכי מקדם, פורה, הצלחנו להביא את בית הספר   ליציבות ולתחושת שותפות אמיתית.


“חמש השנים ב’מעיינות’ אפשרו לי לבחון בכל יום מחדש את החינוך הציבורי במדינת ישראל, את היכולת להוביל תהליכי עומק שבסופם נוגעים בכל ילד וילדה ומשפיעים באופן ישיר על השכלתם, על סביבתם ועל עתידם.

“אלו אפשרו לי גם להבין שניתן לייצר חינוך איכותי ובלתי מתפשר שבסופו טמון באנשי החינוך המצוינים הפוגשים את הילדים והילדות בכל בוקר מחדש, וכן להבין שאוטונומיה אינה מס שפתיים והיא חשובה עד מאוד לטובת התפתחות כלל הקהילה בכלל ועבורי כמנהלת בית ספר בעיר בפרט. אנחנו לא נפרדים בטוחה אני כי תצטרפו אלי לביה”ס החדש הצומח מחכה לכולכם באתגר הבא”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן