חשד: גנב קטנוע בחדרה ונתפס רוכב עליו כעבור יומיים בלב העיר

ל"ח בן ה-19 מחדרה, נעצר בימים האחרונים בחשד שבתחילת החודש (יולי) גנב קטנוע ברחוב חזני ויומיים לאחר מכן נתפס כשהוא רוכב על הקטנוע הגנוב ללא קסדה וללא רישיון נהיגה.

החשוד נחקר ומסר גרסה לפיה מצא את הקטנוע בשטח פתוח אך מאוחר יותר, על פי המשטרה, טען שהוא קיבל את הקטנוע ממישהו אחר. “גרסתו תמוהה”, אמר נציג המשטרה בבית המשפט. “עדיין יש פעולות חקירה לבצע ואנחנו מודעים לכך שמדובר בחשוד נטול עבר פלילי אך יחד עם זאת, החקירה בראשיתה ויש חשש לשיבוש הליכי חקירה וחשש לבטחון הציבור”.

עו”ד תמים שהאב מהסנגוריה הציבורית שייצג את החשוד, אמר בהארכת המעצר כי מדובר בחשוד בן 19 נטול עבר פלילי, הוא חייל. החשוד אכן נתפס והודה שהוא נסע על אותו אופנוע בלי קסדה ומבלי שיש לו רישיון. הוא הודה. אך ביחס לגניבה הוא לא גנב את האופנוע. כנראה שהוא קיבל את האופנוע ממישהו מאן דהוא, לא יודע אם מסר את שמו או לא בגלל שהוא חבר שלו, אני לא יודע.

קטנוע בכביש. להמחשה בלבד, למצולמים אין קשר לידיעה | אור ירוק

.

“נמצאים כאן אחים שלו, שיכולים לפקח עליו במעצר בית מלא. בפיקוח הזה ובחלופת המעצר הזו יש בה כדי לאיין את המסוכנות. החשוד נחקר ומסר את גרסתו ביחס לעבירות הוא הודה בהם. אין כאן עילת מעצר זועקת לשמים ואפשר לשחרר אותו במיוחד כשאין לו עבר פלילי”.
בתוך כך, החליטה השופטת פנינה ארגמן להאריך את מעצרו למספר שעות בלבד ואז הוא שוחרר.

.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן