אחרי הדואר: המקום המפתיע בו תוכלו בקרוב לשלם את חשבון החשמל

חברת החשמל יוצאת עם מכרז תקדימי, במסגרתו יוכלו לקוחותיה לשלם את חשבון החשמל בכל רשתות המזון ורשתות המסחר הגדולות

לאחרונה פרסמה חברת החשמל צעד תקדימי שעתיד להפוך את חיי הצרכנים לקלים בהרבה. מתברר שהחברה מקדמת בימים אלה שיתופי פעולה חדשים עם כל רשתות הקמעונאות, שיאפשרו לכלל לקוחותיה לשלם את חשבון החשמל מכל מקום בכל מצב, במזומן או באשראי.

במכרז שפורסם לאחרונה, פנתה חברת החשמל לספקים בבקשה לקבל שירותי הפעלת עמדות שירות, לביצוע תשלום חשבונות ובכך לאפשר ללקוחות, המעוניינים בכך, לשלם את חשבון החשמל במגוון רב וזמין יותר של מקומות, בנוחות וביעילות תוך חסכון בזמן. על פי ההערכות הרשתות הקמעונאיות הגדולות במשק יגשו להליך.


אורן הלמן, סמנכ”ל שירות ושיווק בחברת החשמל: “הרצון שלנו הוא לייעל ולשפר כל הזמן את חוויית הלקוח ואיכות השירות ללקוח. ככל שתהליכי תשלום הופכים לזמינים יותר כך נחסך ללקוחות ה”מזומן” הצורך להגיע פיזית לקופות תשלום ייעודיות או לבנק הדואר”.

הלמן הוסיף ואמר כי: “לחברת החשמל יש לקוחות רבים מציבורים שונים וגם לקוחות מוחלשים, שמעדיפים לשלם את חשבונותיהם במזומן – ובכוונתינו להעמיד לרשותם אפשרויות בחירה בפריסה ארצית, קרוב לבתיהם. אני קורא לכל חברה שעומדת בתנאי הסף לגשת למכרז ולהיות שותפה שלנו ביצירת מענה הוליסטי ללקוחות, כך ששני הצדדים ירוויחו”.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן