העובדות הפסיכולוגיות שישאירו אתכם בהלם

העובדות הפסיכולוגיות שישאירו אתכם בהלם

-

מגדלור-פיד ♋

אוהבים עובדות? מתחברים לפסיכולוגיה? בעמוד האינסטגרם של בן בנייה ליבה, קואצ’ר ומאמן בNLP, עלו כמה עובדות פסיכולוגיות מעניינות שלא תרצו לפספס. כך למשל:

אם אי פעם תהיתם למה אתם אוהבים את השירים שאתם אוהבים, אולי תופתעו לגלות שעל פי מחקרים, השירים האהובים עליכם ביותר, להם אתם מאזינים שוב ושוב במהלך היום, ככל הנראה קשורים לאירועים רגשיים שחוויתם במהלך החיים. שירים אלה מעצימים ועוזרים לכם לפרוק את הרגשות מאותם האירועים.

אומרים ש”כסף לא קונה אושר”. האומנם? מסתבר, כך לפי העמוד של בנייה, שעל פי מחקרים, הוצאת כסף על אנשים אחרים, נחשבת באמת ובתמים ל-“קניית אושר”. כאשר אתם מוציאים כסף על אנשים הזקוקים לכך, אתם חשים טוב עם עצמכם, מכיוון שעשיתם משהו טוב למען מישהו אחר וזה גורם לכם לשמוח בתוככם. ואם כבר בעניין האושר, מסתבר שפסיכולוגים מאוניברסיטת הרווארד ארה”ב גילו והוכיחו, שאנשים שהולכים לקאוצ’ר למספר מפגשים, מוכיחים לעצמם שהם מסוגלים ליותר ואז הביצועים שלהם בחיים מוכפלים פי 2.

ואם כל אלה לא עזרו, שווה לכם לנסות להתפלל. כי מתברר שהדרך העיקרית שבה עוזרות הדתות היא תפילה. כאשר אנשים הולכים לבית הכנסת, לכנסייה, למסגד או למקדש ומתפללים, המתיחות שהם חשים פוחתת. הסיבה, למקרה שתהיתם, היא שבזמן התפילה, המתפללים ממקדים את המחשבות, הרגשות והאנרגיות שלהם בפורקן הלחצים והמתחים ובפתיחת המחשבות והלב לאשרות שיוכלו להגשים ולשנות את המציאות שלהם לטובה יותר. במקביל, גם מדיטציה הוכיחה את עצמה בצורה יעילה מאוד, כמפחיתת לחצים, חרדות וחוסר שקט נפשי. בנוסף, היא מחזקת את הנפש והגוף, יוצרת מיקוד, מובילה לתובנות ומשפרת את פעילות המוח. בהצלחה.

benbnaya.liba

 

 

 

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן