צעיר מפרדס חנה שנעצר בחשד לתקיפת בת זוגו התחייב בבית המשפט: “לא אתקרב אליה”

לשניים יש ילדים משותפים. הוא נעצר בחשד לתקיפה אך נשבע בפני השופט: "לא תקפתי אותה, בספר תורה".

א”נ, צעיר מפרדס חנה בן 22, נעצר השבוע בחשד שב-15.7 בשעות הבוקר, תקף את בת זוגו וגרם לה לחבלות. הוא הובא אתמול (18.7) להארכת מעצר בבית המשפט השלום בחדרה.

הטוען המשטרתי רס”מ אביתר משולם, ומי שייצגה את החשוד, עו”ד ספיר רוזנבלט מהסנגוריה הציבורית, הגיעו להסכמה כי החשוד ישוחרר בתנאים מגבילים.

עו”ד רוזנבלט ביקשה מהשופט יניב הלר: “אני מבקשת אי יצירת קשר עם המתלוננת ולא הרחקה. יש כאן ילדים, גם ככה יהיה צורך בגורם מקשר, יש לחשוד ולמתלוננת ילדים משותפים, כל כניסה לבית יכולה לגרום ריב ועדיף שיהיה אי יצירת קשר ולתקופה של 30 יום, יש לי כאן צד ג’ להציע וזה אחיו הוא כאן באולם וגם הדודים יעזרו בכל הקשור לילדים”.

פרדס חנה | צילום להמחשה בלבד, לתמונה אין קשר לידיעה

החשוד בעצמו דיבר גם הוא בדיון. “יש לי שני ילדים משותפים עם המתלוננת”, אמר, “אני לא אתקרב למתלוננת ולא עשיתי לה שום חבלות ואני מוכן להישבע בספר תורה. אני אשמור על עצמי, אני אתרחק, מצדי אני גם אשים מצלמות אם אדרש לכך….אני מתחייב שלא להיכנס לבית של המתלוננת. זה מקובל עליי ואני מתחייב לכך”.

השופט הלר קבע לאחר שעיין בבקשה, כי “נכון יהיה להורות על איסור יצירת קשר שיהיה בתוקף עד ל-5.9. ובנוסף, יורחק החשוד מן המתלוננת במובן זה שלא ייכנס לביתה. בנוסף, אם יתרחק החשוד מן המתלוננת מרחק 50 מטר, לרבות בעת מפגש אקראי ברחוב. מכיוון שמדובר בשני אנשים שגרים באותו הרחוב ובאופן סמוך הרי שמצאתי להסתפק בתנאים אלה כאשר אם במקרה מגלה החשוד את המתלוננת עומדת בדרכו, יעשה כל מאמץ להתקדם הלאה מבלי לבוא איתה בכל מגע ודברים ולהתרחק 50 מטר”. בנוסף, הוא יחתום על ערבות בסך 5,000 שקלים.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן