תושבי פרדס חנה ובנימינה נעצרו בחשד לסחיטה באיומים של תושבת חוף הכרמל

על פי המשטרה, השניים חשודים שעם נוספים סחטו את האישה באיומים בגלל כספים שלטענתם היא חייבת להם * האישה טענה כי היא לא זו שחייבת את הכסף * אחד מהחשודים שוחרר בתנאים מגבילים

תושבי פרדס חנה ובנימינה נעצרו בחשד לסחיטה באיומים של תושבת חוף הכרמל

על פי המשטרה, השניים חשודים שעם נוספים סחטו את האישה באיומים בגלל כספים שלטענתם היא חייבת להם * האישה טענה כי היא לא זו שחייבת את הכסף * אחד מהחשודים שוחרר בתנאים מגבילים

מגדלור-פיד ♋

המשטרה עצרה תושב פרדס חנה-כרכור ותושב בנימינה-גבעת עדה, בחשד למעורבות בסחיטה באיומים על תושבת מושב צרופה בחוף הכרמל וזריקת רימון על ביתה ב-22.5.
החשוד מפרדס חנה (25) הובא להארכת מעצר ראשונה ב-19.7 וטוען המעצרים המשטרתי אמר כי באמתחתה של המשטרה דוח סודי הקושר אותו למעשה, כשיש עוד חשודים שבכוונתה לעצור. על פי המשטרה, הרימון נזרק על ביתה של האישה סביבות השעה 1:00 בלילה. האישה הגישה את התלונה כך התברר, כשבועיים וחצי מאוחר יותר.

כמו כן, החשודים טענו לחוב כספי כלפיהם, בעוד האישה טוענת כי לאו דווקא היא חייבת את הכספים לאותם החשודים.
החשוד יוצג בדיון על ידי עו”ד שי לוי. בפני בימ”ש בקשה שטוב ולא הייתה מוגשת”, אמר הסניגור, “החשוד בן 25 ללא עבר פלילי, נטען כי הייתה שיחה מאיימת לאישה ביום 19.6.22 אומר חברי שיש עדות במשטרה מהאישה… משטרת זכרון זה לא הסמכות המקומית של מושב צרופה וגם בית משפט זה”.
עו”ד הוסיף: “מספר הטלפון לא שלו ואם זה לא הקול שלו, והחשוד אפילו לא שמע מפי המשטרה את הזמן והמקום ששייך לכל עבירה פלילית”.

החשוד מבנימינה (29) הובא אף הוא להארכת מעצר ויוצג על ידי עו”ד רותם כהן. תחילה האריך בית המשפט את מעצרם של שני החשודים ב-3 ימים ועד ל-21.7. בתאריך זה הובאו החשודים להארכת מעצר בפעם השנייה למשך של 6 ימים.

בדיונים בעניינם ביקשו הסנגורים לשחרר את החשודים ממעצר. בעניינו של תושב פרדס חנה, החליטה השופטת קרן מרגולין-פלדמן לשחררו ממעצר בתנאים מגבילים – מעצר בית ל-4 ימים, הימנעות משימוש בטלפון נייד או מחשב, ערבות בסך 5,000 שקלים, עירבון של 10 אלף שקלים, ערבויות צד ג’ בסך 5,000 שקלים ועוד.

ואולם, בנוגע לחשוד מבנימינה, החליטה השופטת להאריך את מעצרו ב-3 ימים נוספים. “לא למותר לציין כי החשד מתייחס לביצוע עבירות בקשר עם גביית חוב שלכאורה מגיע לחשוד כאן וכי חומר החקירה שלפניי מלמד על התבססות החשד נגדו”, כתבה השופטת.

היא הוסיפה: “השאלה האם בעניינה של המתלוננת קיימות דרישות לביצוע תשלומים של חובות נוספים אין בה כדי לאיין את החשד בעניינו של החשוד כאן ובשים לב לעובדה שקיים חשש ממשי לשיבוש הליך החקירה אם ישוחרר גם החשוד הנוכחי ממעצרו, כמו גם בשים לב לעובדה שחשוד נוסף המעורב בפרשה נעצר רק אתמול ויש צורך בהשלמת ביצוע פעולות חקירה בעקבות מעצרו, פעולות הקשורות גם בחשוד הנוכחי, אני סבורה כי לא ניתן יהיה להסתפק בחלופת מעצר בעניינו”.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

אם לילדה במעון “אנאל” באור עקיבא: “לא יודעים מה קורה במעון”; העירייה: “הצוות יישאר ככל שניתן”

הורי הפעוטות במעון טוענים כי התבשרו רק בחודש האחרון על השינוי ברשת שתנהל אותו * אם בפעוטון: “הגן נדרש לעבור שיפוץ מאסיבי, איך תוך שבועיים המעון יעמוד על הרגלים?” * רשת נאות מרגלית: “מעון ייפעל בהתאם נהלי משרד העבודה והרווחה, משרד החינוך ונהלי הרשת” * העירייה: “הצוות ישאר כפי שהוא ככל שניתן”

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן