העיתונאי העצמאי שגדל בזכרון יעקב הודיע: “אתמודד על מקום בכנסת הבאה”

‏העיתונאי ‎העצמאי בן זכרון יעקב תומר אביטל (אתר 'שקוף'), הודיע בימים האחרונים כי החליט לעבור צד ולהתמודד בפריימריז של מפלגת 'העבודה'. בראיון לרדיו 103FM הבהיר אביטל כי הוא מכוון לתפקיד מאוד ספציפי.

אביטל בן ה-39, יליד טבריה, גדל והתחנך בזכרון יעקב, בוגר מגמה הומנית. לאחר סיום לימודי חובה התגייס לצבא בתפקיד חובש. סיים את שירותו הצבאי כחוג”ד ולאחר השחרור עבד במקומון “אמצע חדרה”, מבית ידיעות אחרונות (2004). משם המשיך ללימודים אקדמיים במדעי המדינה וספרות באוניברסיטה העברית. במסגרת לימודי התואר למד בתוכנית לחילופי סטודנטים במדריד והשתתף בתוכנית למנהיגות חברתית באוניברסיטת מקגיל קנדה.

“התייעצתי עם רבים וטובים והגעתי להחלטה משוגעת: אני רץ לפריימריז של מפלגת העבודה”, כתב אביטל לעוקביו. “גיבשתי תכנית פעולה הכי תכלסית שיש ואני מבקש את עזרתכם להמשיך ולשרת אותכם – מתוך הכנסת”. אביטל ציין במפורש כי התפקיד שהוא מכוון אליו הוא יו”ר ועדת הכנסת.

ההודעה מגיעה לאחר שהעיתונאי כבר התייחס בשבוע שעבר, לאפשרות שיחצה את הקווים. כאשר כתב לקהל העוקבים שלו ברשתות החברתיות: “אני שוקל לרוץ לכנסת. רוב חיי הבוגרים נלחמתי למען הציבור, ובחלק ניכר מהם בתמיכתו. אני רוצה להמשיך ולפעול למען הציבור, הפעם מהמקום שאני מכיר כמו כף ידי. אם אלך על זה – יש לי תכניות לחולל במשכן מהפכה, לא פחות. להוביל מהלכים תכלסיים למען הציבור. להביא לכנסת רוח חדשה של יצירתיות, אקטיביזם ושקיפות חסרת תקדים”.

עוד הוסיף: “אמש הודעתי למערכת שאני לוקח פסק זמן מ’שקוף’ – כדי לבחון זאת ברצינות. חשוב לציין שלפני כשנתיים לקחתי צעד אחורה מהתפקיד הניהולי והתמקדתי בעיתונות. מאז התגבש צוות חריף שמוביל את הארגון להישגים שלא חלמתי עליהם. כשהתחלנו היינו 4 והיום המערכת מונה 15 אנשים איכותיים שמשרתים אתכם ורק אתכם, ומובילים שינוי מדי יום”.

עוד לציין כי משנת 2015, תומר אביטל מרצה לתקשורת, בבית הספר לתקשורת וקולנוע במכללת סמינר הקיבוצים. בשנת 2017 השתתף בתוכנית “חתונה ממבט ראשון” ששודרה בשידורי קשת, ואף היה בזוגיות עם יעל פולקמן, משתתפת אחרת בתוכנית. אביטל בזוגיות עם תמר בר לב וביולי 2020 נולד בנם הבכור.

עוד במבזקים

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

דילוג לתוכן