חגיגות ה-100 שנים לבנימינה: מה מתוכנן ומתי? הפרטים

ראש המועצה, איתי ויסברג: "אנחנו רואים בחגיגות המאה מנוף קהילתי לייזום פעולות מכוננות לעתיד בנימינה"

חגיגות ה-100 שנים לבנימינה: מה מתוכנן ומתי? הפרטים

ראש המועצה, איתי ויסברג: "אנחנו רואים בחגיגות המאה מנוף קהילתי לייזום פעולות מכוננות לעתיד בנימינה"

מגדלור-פיד ♋

במועצה המקומית בנימינה גבעת עדה נערכים לקראת פתיחת חגיגות המאה להיווסדה של המושבה. 
החגיגות צפויות להיפתח בחודש אוקטובר במסגרת פסטיבל בנימינה ליצירה ישראלית ולהימשך לאורך השנה כאשר אירוע השיא צפוי בחודש יולי 2023 בעצרת מרכזית. מתווה החגיגות הוחלט במסגרת שיתוף ציבור שהתקיים בהובלת המועצה ומתנ”ס בנימינה גבעת עדה.

כחלק מאירעי המאה נבחר בשיתוף ציבור שבו לקחו חלק כ- 800 משתתפים לוגו שילווה את חגיגות. עוד השבוע התקיים מפגש עם תושבים שבחרו להתנדב לניסוח “הרוח הבינימינית” שיתבצע בשיתוף פעולה של המועצה, המתנ”ס והתושבים בו נגדיר את הקווים המנחים, עשרת הדיברות או הצהרת הכוונות של הקהילה ביחס ליחסיה בינה לבין עצמה ובינה לבין הרשות. בסיכום הדיון נבחרו ערכים מובילים ודובר על דרכים בהם ניתן יהיה להטמיע אותם לכל התושבים בכל הגילאים כולל ילדים בבתי הספר, תנועות הנוער וגמלאי המושבות.

במקביל עומלים על מיזמי מאה נוספים כגון הכנת ספר מתכונים ייחודי, שיר שילווה את החגיגות, טיק טוק והפתעות נוספות. את המיזמים מובילה המועצה בשיתוף פעולה עם מתנ”ס בנימינה גבעת עדה.

ראש המועצה, איתי ויסברג: “חגיגות המאה הן הזדמנות נפלאה לכל התושבים להשפיע על רוח הקהילה שלהם. אנחנו קוראים לכל אחד למצוא בתוך רשימת המיזמים שיוצאים לדרך סביב חגיגות המאה את זה שאליו הוא מתחבר ביותר, להכנס לתוכו ולהשפיע עליו על פי רוחו. זו החגיגה של כולם וכולם צריכים להיות שותפים בה”. /// צילומים: דוברות המועצה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

הצטרפו אלינו


דילוג לתוכן