סכסוך בין עבריינים: 5 עצורים מפרדס חנה בחשד לזריקת רימונים והצתת רכב

המשטרה עצרה 5 חשודים לפני מספר ימים בחשד שהיו מעורבים בסכסוך בין עבריינים והובילו למספר תקריות פליליות

סכסוך בין עבריינים: 5 עצורים מפרדס חנה בחשד לזריקת רימונים והצתת רכב

המשטרה עצרה 5 חשודים לפני מספר ימים בחשד שהיו מעורבים בסכסוך בין עבריינים והובילו למספר תקריות פליליות

מגדלור-פיד ♋

סכסוך עבריינים בפרדס חנה-כרכור גלש למהלומות הדדיות – כך חושדת המשטרה. בין היתר מדובר בהשלכת רימונים והצתת רכב בין עבריין אחד לבין עבריין אחר ומקורביו.

ב-28.7 עצרה משטרת זכרון יעקב בשעות הבוקר המוקדמות את שני החשודים המרכזיים ש”ס (41) ו-א”ע (47). זאת בתוספת החבורה שלו הכוללת על פי החשד את – מ”צ (24), ט”ד (29), ב”ק (25) ו-א”מ.

על פי החוקרים, מדובר על אירועים שקרו במהלך חודש יולי. תחילה – ב-15.7 הושלך רימון לעבר ביתו של ע’ וכעבור שלושה ימים הושלך רימון לעבר ביתו של ס’. ב-24 לחודש הוצתו שני רכבים של ס’ כאשר המשטרה מייחסת זאת לסכסוך.

רכב עולה באש | צילום ארכיון: משטרת ישראל

המשטרה, באמצעות רס”מ גיא שבח, ביקשה להאריך את מעצרו ס’ ב-10 ימים. “מדובר בסכסוך בין עבריינים”, אמר הטוען המשטרתי. “אחד החשודים בתיק החקירה מר ע’ הוא גם קורבן וגם חשוד שבעקבות אירוע פלילי מקדים הביא לכך שיחד עם אחרים בתאריכים שונים ביצעו עבירות פליליות חמורות בדמות של השלכת מטען צינור והצתת רכבים. ישנה מסוכנות רבה שבעבירה, חשש משיבוש הליכי חקירה בשלב הזה. אציין כי יחד עם החשודים שנמצאים כאן ישנו חשוד שטרם אותר שקשור לעבירות המיוחסות לחשודים. מדובר בחשודים בעלי עבר פלילי רב למרביתם יש נגיעה והרשעות בתחום הנשק”.

באי כוח החשודים, עו”ד משה אורן, עו”ד שי לוי ועו”ד רותם כהן, ביקשו בדיון הארכת המעצר לשחרר את החשודים או לחילופין לבחון אלטרנטיבה למעצרם. כמו כן, ציינו כי לחלק מהחשודים אליבי – כאשר נטען כי חלקם שהה בחו”ל בתאריכים המיוחסים למעשים.

לבסוף, הוחלט להאריך בהסכמת הסניגורים את מעצרם בשלושה ימים (31.7) ואילו את מעצרו של חשוד נוסף עד 1.8. השופטת קרן מרגולין-פלדמן ציינה כי “אני תקווה שהחקירה תתקדם באופן משמעותי במהלך הימים שניתנו כאן. ממילא מובן כי ליחידה החוקרת סמכות להורות על שחרורם של מי מהחשודים עם או בלי הגבלות, ככל שהחקירה לא תתעבה”.

לכל העדכוניםחדשות פרדס חנה-כרכור

עוד בפרדס חנה-כרכור

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד באור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך

נפרדים מצביקה פיק ז”ל: על הקשר של גיל חי שרון ז”ל, שמוליק סימקה וגולן מסיקה מאור עקיבא – למאסטרו (וידאו)

גיל חי שרון ז”ל שאב ממנו השראה והעריץ אותו # שמוליק סימקה גדל על שיריו וביצע לכבודו ביצוע פרידה # גולן מסיקה לא פספס הזדמנות להצטלם איתו באירועים ובהופעות # המוסיקאים ופעיל הציבור מאור עקיבא נפרדים מהמאסטרו שהלך השבוע לעולמו

לידיעה המלאה

מגדלור-פיד ♋

דילוג לתוכן