ביקורת בעין הים חדרה: מדוע כל הפעילויות לילדים ומשפחות במרכז העיר?

ביקורת בעין הים חדרה: מדוע כל הפעילויות לילדים ומשפחות במרכז העיר?

-

מגדלור-פיד ♋

פארק עין הים בחדרה || צילום ארכיון: דוברות עיריית חדרה

ביקורת בשכונת עין הים בחדרה על העדר פעילות לקיץ בפארק בשכונה: תושבים בשכונה מפיצים ביממה האחרונה הודעות ברשתות החברתיות לפיה העירייה “שכחה” את השכונה, ומרבית אירועי הקיץ מתקיימים לטענתם רק במרכז העיר – באקו פארק או בפיאצה.

“אני מבקש לפרגן ובגדול לאירוע אחרי אירוע וכך כל הקיץ באקו פארק בשכונת הפארק”, כתב תושב השכונה. “מסתיים לו החודש השני של הקיץ, ועד כה אפס אירועים מטעם העיריה בפארק השני בגודלו בעיר בפארק עין הים”.

עם זאת, לא כולם מסכימים עם ההודעות וישנם מי שסבורים כי מדובר בניסיון לפגוע פוליטית בראש העיר. תושב השכונה שבחר להישאר בעילום שם ציין בפני מגדלור ניוז: “לא ברור מה מונע ממישהו להגיע לפעילויות באקו פארק, או שאולי מדובר באזרח או אולי פעיל פוליטי שמנסה כל הזמן לייצר משברים. הפעם מול תושבי שכונת אולגה. על פי התושב ששלח את ההודעות, שכונת עין הים נמצאת בתוך מטמנה, התושבים חיים בדירות סגורות וכל הקמפיינים השליליים שניסה לייצר, פשוט קרסו! אולי מוטב שיצא מהארון הפוליטי וידווח לאיזה רשימה הוא שייך”.

בחודש יולי נערכים מדי שבוע פעילויות לילדים ומשפחות באקו פארק – ביניהם צעדות משפחתיות, פעילויות ספורט, הקרנות סרטים ועוד. בפיאצה שבמרכז העיר, מציעה העירייה ערבים לנוער, הקרנות סרטים לילדים ובמהלך חודש אוגוסט יתקיים פסטיבל הבירה בעיר, בסמטת פלטרין.

מעיריית חדרה נמסר בתגובה כי “מי שאחראי על ארועים בשכונות עין הים הוא מתנ”ס גבעת אולגה. בנוסף, תושבי עין הים הם תושבי חדרה ומוזמנים להגיע לפארק העירוני האקו פארק”.

לכל העדכוניםחדשות חדרה

עוד בחדרה

פרסמו במגדלור ניוז ותגיעו לעשרות אלפי קוראים וגולשים מכל האזור מידי חודש

השאירו פרטים ונציג האתר יחזור אליכם עם הצעה שמתאימה לכל תקציב >>

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות
דילוג לתוכן