בצל הקורונה: 361 בני אדם תרמו דם במבצע ההתרמה המסורתי בזכרון יעקב

בצל הקורונה: 361 בני אדם תרמו דם במבצע ההתרמה המסורתי בזכרון יעקב

-

מגדלור-פיד ♋

היום (ג׳), בפעם ה-25 ברציפות נערכה התרמת הדם המסורתית בזיכרון יעקב שמתקיימת ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. 361 בני אדם הגיעו לתרום דם, כאשר כל מנת דם יכולה להציל את חייהם של שלושה חולים ופצועים.

במסגרת המבצע, מתרימי הדם משירותי הדם של מד”א קיבלו את התורמים הרבים בשלושה מוקדים שונים במושבה, בכפוף להנחיות משרד הבריאות למניעת הדבקה.

סמנכ”לית שירותי הדם במד”א, פרופ’ אילת שנער: “מספר מנות הדם הגבוה אליו הגענו השנה, על אף המגבלות, איננו מובן מאליו כלל. אני מודה מאוד לכל מי שהגיע לתרום דם למען להצלת חייהם של חולים ופצועים, וכמובן לכל השותפים בארגון מבצע ההתרמה, ובראשם נשיא כבוד ארגון תורמי הדם שמעון רדליך”.

מידע על עמדות התרמות דם ניתן למצוא באתר האינטרנט של מד”א באתר, ביישומון (אפליקציה) “מד”א שלי”, ובטלפון 03-5300400, בו ניתן לקבל גם מידע על סוג הדם באמצעות מענה קולי אוטומטי וממוחשב, שמזהה ומבין דיבור.

74080cookie-checkבצל הקורונה: 361 בני אדם תרמו דם במבצע ההתרמה המסורתי בזכרון יעקב

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות