ארומה שערי חדרה הפך לכשר ויהיה סגור בשבתות; תושבים כועסים: “העיקר לסגור את כל העסקים בשבת?”

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות

ארומה שערי חדרה הפך לכשר ויהיה סגור בשבתות; תושבים כועסים: “העיקר לסגור את כל העסקים בשבת?”

-
ארומה במתחם שערי חדרה || צילום: איתי טטרו

סניף ארומה במתחם “שערי חדרה” הפך לכשר וצפוי להיסגר בשבתות. כך נודע השבוע לאחר עדכון שפרסם חבר מועצת העיר חדרה בועז ביטון בעמוד הפייסבוק שלו.

“זה יתכן, זה אפשרי”, כתב ביטון לפני מספר ימים והוסיף: “בשורה משמחת לשומרי המסורת. ארומה – שערי חדרה (כביש 4) מהיום ב״ה, גם סניף כשר וגם שומר שבת”.

יש לציין כי בחדרה ישנה אוכלוסיה רבה שומרת מסורת ודתית ואילו מן הצד השני, גם לא מעט חילונים שהיו רוצים דווקא מקומות בילוי נוספים אשר יהיו פתוחים בשבת. בעוד היו תגובות אוהדות למהלך (” איזה כיף, סוף סוף יהיה אפשר לאכול שם”), הרבה גולשים וגולשות תושבי חדרה זעמו על השינוי. “העיקר לסגור את כל העסקים בשבת… שניחנק בבית…. חדרה עיר תוססת מלאת אנרגיה…”, כתבה התושבת סיגלית.

התושב דוד ציין: “אני יודע איפה לא נשב יותר… כפייה דתית”. לתושב אלי היה הסבר אחר: “אנשים סתם מדברים. מי הגיי לשם ביום שבת בכלל? המתחם הזה בית קברות ביום שבת אז למה שיהיה פתוח?”.

תושבים אחרים אף כתבו לפתוח בחרם בעקבות המידע החדש, צעד קיצוני שרווח בשנים האחרונות בקרב פעילים חילוניים, נגד מה שהם מכנים כ”כפייה דתית”.

בעמוד הרישמי של ארומה בפייסבוק לא נוהגים להתייחס לסוגיות כשרות או שינויים בסניפים (שחלקם מנוהל על ידי זכיינים) וכך גם היה הפעם כאשר אין נכון לעכשיו (29.7 בצהריים) כל התייחסות לשינוי בסניף החדרתי.

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה