כלב הותקף למוות בבית אליעזר: “היום זה הרצלולי שלנו ומחר זה ילד קטן שעבר בטעות ליד הפיטבול”

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

כלב הותקף למוות בבית אליעזר: “היום זה הרצלולי שלנו ומחר זה ילד קטן שעבר בטעות ליד הפיטבול”

-

מגדלור-פיד ♋תקיפת כלב מזעזעת בשכונת בית אליעזר בחדרה, הביאה למותו של גור כלבים של תושב חדרה ובת זוגו – תושבת זכרון יעקב. 

“לצערי אתמול פיטבול תקף את הרצלולי שלנו”, כתבה הגולשת בר ברשתות החברתיות של חדרה.  “הוא שוטט לבד ללא הבעלים שלו ברחוב ותקף את לולי שלנו… אנחנו יודעים מי הבעלים של הכלב ומי הכלב . הוא הרבה פעמים משוטט לבד ולבעלים שלו לא אכפת. הגשנו תלונה למשטרה והם לא עושים כלום כולל העיריה. עכשיו הוא במצב קשה מקבל טיפול תרופתי, הרצלולי שלנו כנראה לא ישרוד את התקיפה הזו .. יש לו נזק בעמוד השידרה ואנחנו מתפללים לנס והוא רק בן 7 חודשים”.

בר הוסיפה: “אנחנו לא מאמינים עד כמה המערכת אטומה ולא עושה כלום בנושא..היום זה הרצלולי שלנו ומחר זה ילד קטן שעבר בטעות ליד הפיטבול. אני אשמח אם תוכלו לעזור ולתת עצות איך להתמודד עם האטימות הזאת”.

הכלב הרצל, מת מאוחר יותר בליל אמש מפצעיו. תלונה כאמור הוגשה במשטרה.

הערב (25.9) פרסם בעל הכלב אליאור – פוסט נוסף בו ביקש כי התושבים והקוראים יסייעו לו למצוא כלב חדש: “זה הייה הרצלולי שלי שנלקח ממני באכזריות לפני יומיים על ידי כלב שבנשיכה אחת אכזרית גזר את דינו עד עכשיו אחותי הקטנה רשמה ממה שאני אמרתי עכשיו אני רוצה לספר את הסיפור שלי .
הרצל הגיע אלי בגיל 3 חודשים כלב מהרגע הראשון בעל לב זהב ושלא יכול לפגוע בזבוב
אני פשוט שבור מהמחשבה שאני חוזר הביתה והכלב לא נמצא יותר אני מבקש עזרו לי למצוא כלב שאני יוכל להמשיך לתת לו את אהבה והחום שהכלב שלי קיבל אני מחפש כלב בגודל שלו ושיסתדרר עם כלבים אחרים”.

צילום מסך: מהפייסבוק

77020cookie-checkכלב הותקף למוות בבית אליעזר: “היום זה הרצלולי שלנו ומחר זה ילד קטן שעבר בטעות ליד הפיטבול”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

דילוג לתוכן