הצטרפו אלינו

מגדלור ניוז – מבזקים

ארכיון כתבות

מוקד החדשות 26.9 || כל הדיווחים המעניינים של היום במקום אחד

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram11:10: נעצר חשוד שהוציא חשבוניות פיקטיביות על תשלומים שקיבל כדי להחתים דיירים לבצע עבודות במסגרת תמ”א 38 בדירותיהם מיכאל אדרי (60) מפתח תקווה, שהחתים דיירים כדי להיכלל בפרויקטים במסגרת תמ”א 38, חשוד כי הוציא לחברה העוסקת בביצוע פרויקטים אלו חשבוניות פיקטיביות בהיקף של מיליוני ₪. בית משפט השלום בירושלים נעתר לבקשת היחידות החוקרות – מחלקת חקירות מכס ומע”מ ירושלים ומשרד מע”מ ירושלים והורה על מעצרו של החשוד עד ל-29.9.17. כמפורט בבקשת המעצר, במהלך ביקורת חשבונות שנערכה לחברת “סאם אנד נאט”, העוסקת בביצוע פרויקטי תמ”א 38 התגלה כי היא קיזזה חשבוניות פיקטיביות שנמסרו לה על ידי החשוד בסכום של כ- 4,500,000 ₪ שמס התשומות בגינן עומד על כ- 800,000 ₪. על פי החשד, אדרי קיבל מהחברה עמלות כדי להחתים דיירים להיכלל בפרויקטים של החברה ובגין עמלות אלו הוא הוציא חשבוניות פיקטיביות, בשעה שאין לו תיק במע”מ. כמו כן, על מנת להסוות את פעילותו, פרע אדרי על פי החשד צ’קים בסכום של מיליוני ₪ בצ’יינג’ים בבני ברק.. אתמול (ב’) נערך חיפוש בביתו וברכבו של אדרי ונמצאו שם מסמכים שונים, חותמות של עוסקים וחברות החשודות כמזויפות, צ’קים וחוזים המחזקים את החשדות נגדו.

=====

10:59: המפגע אשר ביצע את הפיגוע הבוקר בהר אדר הוא נמר מחמוד אחמד גמל, בן 37, אב ל-4 ילדים, בעל היתר עבודה ביישוב. מחקירה ראשונית של הפיגוע עולה כי למפגע היו בעיות אישיות ומשפחתיות משמעותיות, בכלל זה בעיות של אלימות במשפחה. עוד עלה כי אשתו של המפגע ברחה לירדן לפני מספר שבועות והשאירה אותו עם ילדיו. חקירת הפיגוע נמשכת.

=====

10:24: משרד החקלאות פינה 9 סוסים, סייחים וחמורים שנמצאו במצב גופני קשה והזנחה לצד נחל הירקון, בסמוך לרמת השרון. בעקבות תלונות שהתקבלו מאת עובדי חברת “יכין – חכל פרדסים” והסיירת הירוקה אודות סוסים המסתובבים בשטחים חקלאיים הסמוכים לאזור הפרדסים שלהם, קיימו השירותים הווטרינריים במשרד החקלאות ויחידת האכיפה והחקירות הראשית של המשרד (פיצו”ח) ביקורת במתחם. ממצאי הביקורת העלו 9 סוסים, סייחים וחמורים במצב גופני קשה של רזון, וחלקם סבלו מנשיכות בחלקי הגוף ותקיפות של סוסים אחרים. בעלי החיים נמצאו בשני מוקדים סמוכים, האחד בצדו המזרחי של בית העלמין ברמת השרון והשני, בסמוך למגרשי הטניס בעיר. הסוסים הסתובבו בשטחי הפרדס והשטחים החקלאיים. לא זאת בלבד, מהביקורת נראה כי החווה שנבנתה עבור הסוסים הייתה מאולתרת. בנוסף, נמצא כי המים בהם השתמשו היו מי קולחין האסורים לשתייה, מהם עלה ריח של אמוניה וחומרים כימיים שונים נוספים. לאור הממצאים בשטח וצו בית משפט, החליטו מפקחי המשרד לפנות לאלתר את הסוסים, הסייחים וחמורים מהמקום. הסוסים הועברו לטיפול ושיקום במתקן מוגן של משרד החקלאות, בסיומו יועברו למגדלים מאמצים.

צילום: משרד החקלאות

קראו גם:

מוקד החדשות 25.9 || כל הדיווחים המעניינים של היום במקום אחד

מעניין באתר >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

מעניין באתר >>

עוד באתר >>