סניף של רשת “ויקטורי” ייפתח בסנטר פארק בחדרה

הצטרפו אלינו


ארכיון כתבות

סניף של רשת “ויקטורי” ייפתח בסנטר פארק בחדרה

-
סנטרל פארק חדרה || הדמייה: שיכון ובינוי נדל”ן

המתחם המסחרי “סנטר פארק” בשכונת הפארק בחדרה צובר תאוצה וזוכה לסניף חדש של רשת סופרמרקטים: “ויקטורי” תשיק במהלך חודש אוגוסט סניף חדש וראשון במתחם.

ויקטורי מונה כ-50 חנויות סופרמרקט בפריסה נרחבת מקריית מוצקין שבצפון ועד שדרות שבדרום. קבוצת ויקטורי מעסיקה למעלה מ-2000 עובדים, פעילה שישה ימים בשבוע, אינה עובדת בשבתות וחגים ומקפידה על מכירה של מוצרים כשרים בלבד לרבות מוצרים עם הכשר מהודר-בד”ץ.

ברשת מציינים כי יביאו לחדרה את המחירים האטרקטיביים והמבצעים המנצחים של הרשת, ביניהם ה”שלישוק של ויקטורי”, במסגרתו נמכרת תוצרת חקלאית ישראלית במחירי שוק וכן גם את “קרנבל הבשר” מדי שבוע בימים רביעי עד שישי ובו מוצעים מבצעי עומק במחלקות הבשר והדגים.

אייל רביד, מנכ”ל ובעלי ויקטורי מציין כי “לא מעט שנים אנחנו מחפשים נכס מתאים בחדרה וכשהגיע הזמן הנכון לא היססנו. הרשת רואה בחדרה יעד אסטרטגי לצד הצמיחה המקסימה של העיר. כמו בכל עיר חדשה אליה אנו מגיעים, אני יודע שגם כאן נשפיע באופן ישיר על כיסו של הצרכן. אני מזמין את כולם לנסות אותנו ולהיווכח”.

 

עוד ניוז >>

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

לא יאומן: נתפס נוהג כשברכבו 10 בלוני גז במטרה לבצע הסבה פיראטית להנעה בגז [רחבי הרשת]

המשטרה גילתה כי נעשו שינויים מכניים ברכב במטרה להסב אותו להנעה בגז בכדי לחסוך בדלק. עקב חשש לסכנת חיים, הרכב הועבר לתחנת המשטרה ביחד עם הנהג והנוסע שהיה עימו

לידיעה המלאה