עיריית חדרה החליטה: האקו-פארק יהיה סגור בערב יום כיפור

עיריית חדרה החליטה לסגור את האקו-פארק בערב יום כיפור, דבר שהצליח לעורר כעס בקרב גולשים: "מה הטעם לסגור בערב יום כיפור?". גולשים אחרים דווקא תמכו בהחלטההודעת עדכון של עיריית חדרה אודות סגירת האקו-פארק מוקדם מהרגיל בערב יום כיפור – הצליחה לעצבן את חלק מתושבי חדרה ברשתות החברתיות.

בהודעה נאמר כי “בשל קדושת יום הכיפורים האקו פארק יסגר ביום שישי , ט’ בתשרי ה29.9.17, מוקדם מהרגיל בשעה 14.00. הפארק יפתח שוב ביום שבת בשעה 08.00 והתושבים מתבקשים לשמור על הסדר במקום.  ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן, חברי מועצת העיר ועובדי העירייה מאחלים גמר חתימה טובה וצום קל”.

צילום: עיריית חדרה

ההודעה התקבלה ברגשות מעורבים על ידי גולשים תושבי חדרה. “ככה זה כשיושבים בעירייה חרדים שכופים עלינו את האורך חיים שלהם, זאת הסיבה שגם אין קולנוע בעיר שלנו פשוט אכזבה”, כתבה התושבת נועה. “זה גן שעשועים כמו בכל גן”, כתבה התושבת רונה. התושבת הדס הוסיפה: ” גם לי העניין לא ברור. אפשר לסגור את האפשרות להפעלת מוסיקה במתקני ה-d.j. ובמכונה של הריקודים וההפעלות, ולהשאיר את כל השאר. מצאתם פתרון לשבת בבוקר, תמצאו גם לשישי”.

לעומת זאת, היו גם תושבים שהגנו על ההחלטה. התושבת מורן הגיבה למוחים: “כשם שאתם אינכם עובדים בערב כיפור, גם אנשי הפיקוח של הפארק אינם עובדים בערב כיפור. הפארק הוא לא גינה ציבורית ופתיחתו לציבור מצריכה גם פיקוח של צוות הפארק, אשר מורכב מאנשים בשר ודם כמוני וכמוכם. לפתוח את הפארק בשבת זה מהלך יוצא דופן ולא מובן מאליו, אשר דורש ממישהו לצאת מהבית בבוקר יום כיפור במיוחד לשם כך.. תחשבו אם אתם הייתם מוכנים לעשות את זה”.

גם התושבת סבטלנה נרתעה מהביקורות של חלק מהגולשים: ” איזה תגובות מוגזמות… תנוחו ותרגיעו. כולה סוגרים את הפארק ליממה וקצת. מי ישמע? מת העולם. אין מקום אחר להסתובב בו ביום כיפור? פארק בסדר גודל כזה לא צריך להיות פתוח בלילה על מנת שלא יפריע גם לדיירים וגם לא יהיה מי שיפקח שם ביום כיפור. לא, אני ממש לא דתיה ואף ההפך אבל קחו דברים בפרופורציה”.

גם בעירייה הגיבו לאחת התגובות וציינו: “בפארק יש אגם שמחייב פיקוח. אם ישאר פתוח ללא פיקוח וחלילה יקרה משהו בוודאי תגידי איך לא דאגתם לפיקוח. הפארק נסגר לכמה שעות ויפתח בבוקר. גם לעובדי העירייה מגיע כמה שעות הפסקה בשל קדושת החג”.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.