היכל התרבות אור עקיבא פותח הערב עונה חדשה עם הנחות משמעותיות לתושבי העיר

ההצגות "גבעת חלפון" של תיאטרון הבימה, "רודף העפיפונים, של תיאטרון גשר, "קן הקוקיה" של הקאמרי לצד קונצרטים עם המאסטרו גיל שוחט אשר יארח אמנים מובילים • וגם: סדרת ההרצאות המצליחה "הערים המרתקות בעולם" • עונת 2019-2020 בהיכל צפויה להיות מרגשת, עם הטבה בלעדית לתושבי העיר וגמלאיה

מאת: איתי טטרו, 04.08.2019, 15:48

היכל התרבות אור עקיבא || צילום: יח”צ

היכל התרבות העירוני באור עקיבא פותח הערב את עונת המנויים החדשה, 2019-2020, עם עונת התיאטרון וההצגה ,משפחה חמה” של תיאטרון בית לסין. ההיכל השיק הקיץ הטבה גדולה ומשמעותית לתושבי אור עקיבא ולגמלאיה. כל תושב העיר אשר רוכש מנוי לרפרטואר ההיכל נהנה מ-20% הנחה ממחיר המנוי.

“מדובר ביוזמה חשובה וסופר תרבותית לתושבי אור עקיבא, לגמלאים, לתושבים הוותיקים והחדשים”, מציין מאיר קורן, ממלא מקום מנכ”ל היכל התרבות. “אנו בפתחה של עונה חדשה, מלאה ביצירה תרבותית עשירה, מהמיטב של ההצגות והתיאטראות בישראל, הקונצרטים האיכותיים, המופעים וההרצאות המעולים”.

יוזמה נוספת וחדשה מציעה לעובדי עיריית אור עקיבא הנחה גבוהה עוד יותר – 40% הנחה ממחיר מנוי. בנוסף ניתנים 30% הנחה מדמי מנוי לחברי סיירת הורים ומתנדבי פרויקט עיר ללא אלימות בעיר. “זוהי יוזמה שראש העיר יעקב אדרי קידם והעניק לה תמיכה רחבה”, אומר קורן. “ההנחה המשמעותית לעובדי עיריית אור עקיבא נעשתה בשיתוף פעולה עם יו”ר ועד העובדים בעירייה, אבשלום אברמוב”.
עונת המנויים הקרובה צפויה להיות אחת העונות הבלתי נשכחות והמרשימות בהיכל המפואר שבאור עקיבא, שהפך למרכז תרבות כלל איזורי.

במסגרת הצגות התיאטרון, יעלו בין היתר ההצגות “גבעת חלפון” של תיאטרון הבימה, “רודף העפיפונים, של תיאטרון גשר, “קן הקוקיה” של הקאמרי, “לשם ובחזרה” של התיאטרון העברי, “עבדאללה שוורץ” של בית ליסין ועוד.

 

מנויי הקונצרטים יהנו מרפרטואר מפתיע על המאסטרו גיל שוחט עם אמנים מובילים בהם מאיה בוסקילה, יזהר כהן, רמי קליינשטיין, ששי קשת ועוד.

בסדרת המפגשים “הערים המרתקות בעולם” שכבשה את לבם של באי ההיכל בשנה החולפת, תמשיך בסדרה חדשה גם בשנה הקרובה. הסדרה מציעה הרצאות מטובי מדריכי הטיולים והצלמים, המאפשרות פגישה, ביקור וספיגת נינוחות וחוויות מערים ואתרים מרתקים ברחבי הגלובוס.

“עובדי ההיכל עושים כל ביכולתם להעניק הרגשה ביתית לכל באי הפנינה התרבותית”, מוסיף קורן. “אין לי אלא לברך את הצוות המקצועי והמסור שעומל כל השנה על מנת להעמיד היצע משובח ואיכותי. אני מזמין את תושבי אור עקיבא, הוותיקים והחדשים, הגמלאים והצעירים, להצטרף וליטול חלק בשיאים התרבותיים המצפים לנו. גם שווה לכיס, וגם חוויה מעשירה ומרגשת”.