עצי הפיקוס החדשים בפארק היובל || צילום: איתי טטרו

אור עקיבא: תעלומת עצי הפיקוס

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אור עקיבא: תעלומת עצי הפיקוס

-

מגדלור-פיד ♋

עצי הפיקוס החדשים בפארק היובל || צילום: איתי טטרו

המבקרים בפארק היובל בשכונת היובל בצפון אור עקיבא שמו לב לאחרונה למספר שינויים בפארק. אחד מהם, מהימים האחרונים, בהם ניטעו מספר עצי פיקוס, במקביל לגדר התוחמת את הפארק לכיוון מערב.

בקרב התושבים, עלתה סברה כי מדובר בעצי מחקר, שניטעו על ידי מכון ויצמן למדע, כחלק מניסוי. על כל עץ שניטע מוטבע מספר ואולם מבירור שערכנו עם המכון עולה כי אין לו קשר לנטיעת העצים.

פנינו לראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי, על מנת לבדוק את פשר נטיעת העצים ומי עומד מאחוריהם. “העצים הם תרומה של קק”ל והם עוקבים אחרי ההתפתחות שלהם”, נמסר מראש העיר.

פנינו לקרן הקיימת לישראל על מנת לקבל מידע על הניסוי שהם עורכים בעיר, אולם דוברת קק”ל מסרה כי לקק”ל אין שום קשר לנטיעה המרשימה. בקק”ל הסבירו כי הם לא מבצעים נטיעות ניסוייות באזורים מיושבים, וכי גם לאחר בירור מול יערנים וגורמי המקצוע, לא נמצאה תשובה או קשר כלשהו לקק”ל.

 

הפִיקוּס הוא סוג של צמחים בעלי פרחים, המונה למעלה מ-800 מינים של עצים, שיחים, מטפסים ואפיפיטים. מרבית הפיקוסים צומחים באזורים בעלי אקלים ממוזג.

78780cookie-checkאור עקיבא: תעלומת עצי הפיקוס

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

כתב אישום נגד אב ובנו – הבן דרס אישה במעבר חצייה, האבא בא לחפות עליו

במהלך החקירה עלה החשד כי מי שנהג ברכב ופגע בהולכת הרגל הוא לא אחר מבנו של מי שהציג עצמו בזירה כנהג הרכב הפוגע וכי עד להגעת השוטרים למקום, הספיקו האב והבן להתחלף כך שהוצג לשוטרים כאילו האב הוא שנהג ברכב בעת התאונה

לידיעה המלאה