מדד הנדל”ן של מגדלור-ניוז: כמה עולה דירה ממוצעת באור עקיבא נכון ליולי-אוגוסט 2017?

רחוב דוד המלך באור עקיבאבאתר מדל”ן הסוקר את כל נתוני הנדל”ן בישראל, בודקים דרך קבע ומעדכנים על עסקאות אחרונות בתחום הנדל”ו – גם באור עקיבא. הלכנו לבדוק כמה עסקאות נסגרו בחודשי הקיץ בעיר על פי מדל”ן וגילינו כי דירה ממוצעת מבין 9 העסקאות שסקרנו תעלה לכם 1.21 מיליון שקלים – כמו במקומות דומים בארץ.

רחוב דוד המלך באור עקיבא

כך למשל בתחילת אוגוסט נמכרה באור עקיבא דירת 3 חדרים של 75 מ”ר בבניין הגבוה של דוד המלך באורות (קומה 7) בסכום של כ-800 אלף שקלים בלבד. בהערות נכתב כי “הנכס בשד דוד המלך עבר תהליך פרצלציה, אבל עוד לא הושלם הרישום בטאבו”.

דירה אחרת, בפרויקט העתידי OPARK ב-31.7, נמכרה במחיר – 1.37 מיליון שקלים. דירה נוספת בפרויקט נמכרה יומיים קודם לכן ב-1.43 מיליון שקלים. הפרויקט טרם אוכלס.

רחוב הנשיא אור עקיבא

דירה בפרויקט החדש שטרם אוכלס – נוף ים, נמכרה בסוף יולי ב-1.42 מיליון שקלים. דירה נוספת בפרויקט בקומה ה-8, נמכרה ב-1.55 מיליון. קודם לכן, קוטג’ בגני אור עם חמישה חדרים שנבנה ב-2003, נמכר בסכום של 1.87 מיליון שקלים.

במכירה אחרת, דירת 3 חדרים ברחוב הרצל ביישוב הותיק נמכרה בתחילת יולי בסכום מצחיק במושגים של היום – תמורת 540 אלף שקלים בלבד. דירת 3 חדרים אחרת בשז”ר, נמכרה ב-640 אלף שקלים ב6.7.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.