רחוב דוד המלך באור עקיבא

מדד הנדל”ן של מגדלור-ניוז: כמה עולה דירה ממוצעת באור עקיבא נכון ליולי-אוגוסט 2017?

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מדד הנדל”ן של מגדלור-ניוז: כמה עולה דירה ממוצעת באור עקיבא נכון ליולי-אוגוסט 2017?

-

מגדלור-פיד ♋באתר מדל”ן הסוקר את כל נתוני הנדל”ן בישראל, בודקים דרך קבע ומעדכנים על עסקאות אחרונות בתחום הנדל”ו – גם באור עקיבא. הלכנו לבדוק כמה עסקאות נסגרו בחודשי הקיץ בעיר על פי מדל”ן וגילינו כי דירה ממוצעת מבין 9 העסקאות שסקרנו תעלה לכם 1.21 מיליון שקלים – כמו במקומות דומים בארץ.

רחוב דוד המלך באור עקיבא

כך למשל בתחילת אוגוסט נמכרה באור עקיבא דירת 3 חדרים של 75 מ”ר בבניין הגבוה של דוד המלך באורות (קומה 7) בסכום של כ-800 אלף שקלים בלבד. בהערות נכתב כי “הנכס בשד דוד המלך עבר תהליך פרצלציה, אבל עוד לא הושלם הרישום בטאבו”.

דירה אחרת, בפרויקט העתידי OPARK ב-31.7, נמכרה במחיר – 1.37 מיליון שקלים. דירה נוספת בפרויקט נמכרה יומיים קודם לכן ב-1.43 מיליון שקלים. הפרויקט טרם אוכלס.

רחוב הנשיא אור עקיבא

דירה בפרויקט החדש שטרם אוכלס – נוף ים, נמכרה בסוף יולי ב-1.42 מיליון שקלים. דירה נוספת בפרויקט בקומה ה-8, נמכרה ב-1.55 מיליון. קודם לכן, קוטג’ בגני אור עם חמישה חדרים שנבנה ב-2003, נמכר בסכום של 1.87 מיליון שקלים.

במכירה אחרת, דירת 3 חדרים ברחוב הרצל ביישוב הותיק נמכרה בתחילת יולי בסכום מצחיק במושגים של היום – תמורת 540 אלף שקלים בלבד. דירת 3 חדרים אחרת בשז”ר, נמכרה ב-640 אלף שקלים ב6.7.

79240cookie-checkמדד הנדל”ן של מגדלור-ניוז: כמה עולה דירה ממוצעת באור עקיבא נכון ליולי-אוגוסט 2017?

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

צפו בתיעוד המדהים: משאית הגז התלקחה בתאונה, לוחמי האש הסתערו על האש ומנעו פיצוץ ואסון כבד

מיכלית הגז התלקחה כתוצאה מהתאונה תוך סיכון רב לפיצוץ נפחי רב מימדים. לאירוע הוזנקו כוחות רבים מתחנת חיפה בסיוע כוחות נוספים ממחוז חוף תחת פיקודו של מפקד תחנת חיפה סגן טפסר יצחק סויסה עד להגעתו של מפקד מחוז חוף טפסר חזי לוי, אשר לקח פיקוד על האירוע

לידיעה המלאה

דילוג לתוכן