מספר החולים באור עקיבא עלה הבוקר ל-101, גדוד של פיקוד העורף ערך הסברה בעיר

אור עקיבא התווספה אל מפת התחלואה הפרונטלית של משרד הבריאות || מספר החולים בעיר ממשיך לעלות || פיקוד העורף ערך פעילות הסברתית ברחובות העיר

העיר אור עקיבא התווספה הבוקר למפת התחלואה באתר מספר הבריאות, כאשר עד היום היא לא נכנסה אל הטבלה. אומנם מדובר בעניין סמנטי, אך עדיין ממחיש בצעד נוסף את העלייה הגדולה בתחלואה בעיר בשבועיים האחרונים.

על פי טבלת משרד הבריאות הבוקר, באור עקיבא ישנם 101 חולים פעילים ועלייה של 69 חולים בשבעת הימים האחרונים.

במקביל, בשיטור העירוני הודיעו כי כחלק מהמאמץ לבלום את התפשטות נגיף הקורונה בעיר אור עקיבא אגף הביטחון גייס לטובת ההסברה, ההדרכה והמניעה, חיילים מגדוד חילוץ והצלה פיקוד העורף ממחוז חיפה.

"החיילים חולקו לאזורים בעיר ופגשו באזרחים", נמסר, "החיילים חילקו לתושבים פליירים ומסכות והסבירו את חשיבות לבישת המסכות. אגף הביטחון עושה למען התושבים כל מאמץ לבלום את התופעה אנא הישמעו להנחיות, הקפידו לעטות מסיכה,לשמור על ריחוק ושטיפת ידיים".

לק ג'ל מפתיע: לוחם "כפיר" והאלונקאי מ"הלל יפה" למען חיילות ונשות העוטף

אלי דהן בן ה- 25 הוא אלונקאי במרכז הרפואי הלל יפה ● בשעות הפנאי הוא מורח לק ג'ל לנשים מעוטות יכולות – ללא עלות ● מאז פרוץ המלחמה, התגייס למערך האבטחה של בית החולים ומקפיד לקחת ימי חופשה כדי לנסוע למרכזי הפינוי ולבסיסים הצבאיים כדי למרוח לק ג'ל לחיילות ונשות העוטף

קרא עוד »
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן