יוצאים לדרך: העירייה מקימה מעלית בבניין-העירייה באור עקיבא

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
כאן תוקם המעלית החדשה. עיריית אור עקיבא

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

יוצאים לדרך: העירייה מקימה מעלית בבניין-העירייה באור עקיבא

-

מגדלור-פיד ♋בעירייה אור עקיבא הוציאו הודעה שסוף סוף, אחרי שנים ואחרי חודשים רבים מההחלטת המועצה בנושא – תחל הקמת המעלית בבניין העירייה. על פי העירייה, העבודות יחלו ב-15.11. 

כזכור, לאחר שנים רבות וארוכות בהן בניין עיריית אור עקיבא לא היה נגיש לאנשים עם מוגבלויות, הודיע ראש העיר יעקב אדרי בחודש פברואר 2018, במהלך ישיבת מועצת העיר כי בקרוב מאוד יחלו העבודות לבניית מעלית חדשה במבנה. 

כאן תוקם המעלית החדשה. עיריית אור עקיבא

העירייה הוציאה היום הודעה (14.11) כי “החל מתאריך 15.11.2018 תחל העירייה ותבצע עבודות הנגשה – הקמת מעלית בבניין העירייה”. החברה הקבלנית שתבצע את העבודות היא אלקטרה מעליות בפיקוח אגף ההנדסה.

 

המעלית תוקם בצמוד למדרגות המובילות מקומת הקרקע לקומה הראשונה בבניין. עד כה, לאנשים עם מוגבלויות לא התאפשר לעלות לקומה הראשונה במבנה, וכל שירות שנמצא בקומה הראשונה היה דורש מהם פתרון אחר – שימוש באדם מסייע או פניה לעירייה והנגשת השירות לקומת הקרקע.

החל ב-22 ביוני 2012 נכנסו לתוקף התקנות המחייבות התאמת בניינים ציבוריים קיימים לאנשים עם מוגבלויות – תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות למקום ציבורי שהוא בניין קיים), התשע”ב – 2011.

 

לפי תקנות אלו, בכל בניין קיים אשר ניתן בו שירות לציבור, יש לבצע התאמות הנוגעות למבנים, לתשתיות ולסביבת הבניין, כך שהבניין יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. זאת כדי לאפשר לאנשים עם מוגבלות לקבל שירות באופן שוויוני, מכובד ועצמאי, יחד עם כלל הציבור.

127290cookie-checkיוצאים לדרך: העירייה מקימה מעלית בבניין-העירייה באור עקיבא

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן