בשורה משמחת לילדי מערב חדרה: סקייטפארק חדש יוקם באזור חוף אולגה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

בשורה משמחת לילדי מערב חדרה: סקייטפארק חדש יוקם באזור חוף אולגה

-

מגדלור-פיד ♋

כ-4 שנים חלפו מאז נחנך ונפתח הסקייטפארק ברחוב הנבל שבשכונת חדרה הצעירה, סקייטפארק שמשמש לחובבי הסקייטבורד, רולרבליידס ועוד.

לאור בקשות רבות של תושבים וצעירים ממערב חדרה (גבעת אולגה, עין הים) – כי גם הם רוצים סקייטפארק כזה, הודיע ראש העירייה צביקה גנדלמן על בשורה טובה בגזרה זו.

בעדכון השבועי שלו אמר גנדלמן כי “בתקופה האחרונה הגיעו אליי יותר ויותר בקשות מילדים במערב חדרה שהם גם היו רוצים שיהיה להם מתחם כזה באזור שלהם ואני יכול לומר לילדים, שהנחתי את המנכ”ל להתחיל בתכנון של מתחם סקייטפארק במערב העיר, בדומה למה שיש לנו בחדרה הצעירה”.

גנדלמן ציין כי מבחינה תכנונית העניין צפוי לקחת עוד זמן אך בסופו של דבר ייבנה מתחם כזה באזור חוף גבעת אולגה. את הסקייטפאק הראשון, זה שבמרכז חדרהף לקח להקים 7 חודשים. הסקייטפארק, אשר הוקם כחלק ממתחם הספורט והפנאי בעיר, משתרע על פני כ-800 מ”ר בהשקעה של כ-4.3 מיליון שקלים במימון מפעל הפיס.

המתקן הוקם כם משטחי בטון בטיחותיים, מואר ומגודר, כולל מערכות ניקוז ותאורה, פיתוח ושבילים, וכולל אלמנטים מגוונים שיתנו מענה הן לסקייטרים מנוסים והן למתחילים, ביניהם מתקני אקסטרים, מצעים, מדרג בטון, ופתרונות אקוסטיים שתואמו עם ועד השכונה. התכנון המוקפד של הסקייטפארק בוצע בהתאם לתקני בטיחות בינלאומיים, עם נגישות מלאה לכל.

145830cookie-checkבשורה משמחת לילדי מערב חדרה: סקייטפארק חדש יוקם באזור חוף אולגה

האם הכתבה עניינה אותך? 👆

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

 

אולי יעניין אותך


 

 

דילוג לתוכן