השוטרים הגיעו עם צו חיפוש לדירה בחדרה – זה מה שאיתרו בחדרו של בן ה-18

המשטרה ערכה חיפוש בבית בחדרה וגילתה סמים ותחמושת. צעיר בן 18 נעצר, עורך דינו ניסה לשחררו ממעצר אך בית המשפט חשב אחרת לעת עתה
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

השוטרים הגיעו עם צו חיפוש לדירה בחדרה – זה מה שאיתרו בחדרו של בן ה-18

המשטרה ערכה חיפוש בבית בחדרה וגילתה סמים ותחמושת. צעיר בן 18 נעצר, עורך דינו ניסה לשחררו ממעצר אך בית המשפט חשב אחרת לעת עתה

מגדלור-פיד ♋


צעיר בן 18 וחצי מחדרה, נעצר אתמול בשעות הערב על ידי המשטרה שמצאה אצלו קנאביס, מחסנית וקליעים. על פי בקשת המעצר נגדו היום (29.11) בבית המשפט בחדרה, השוטרים הגיעו לביתו לאחר שהוציאו צו משפטי מוקדם יותר החודש.

לדיון היום הגיעו החשוד, עורכי דינו עו”ד יגאל כהן ועו”ד דניאל בנימין, אימו של החשוד וכמובן נציג המשטרה רס”ר רועי מסורי. נציג המשטרה ביקש כי האם לא תכנס לדיון עצמו שכן היא צפויה להיחקר.

“במהלך חיפוש בביתו של החשוד נמצא חומר החשוד כסם שלא לצריכה עצמית”, אמר איש המשטרה, “החשוד נחקר אך הוא מכחיש בתוקף כל קשר לתחמושת וקושר עצמו לחומר החשוד כסם. יש רשימת פעולות של היחידה החוקרת לבצע, ימי המעצר המבוקשים הן לאור אופייה של החקירה ולחשש למסוכנות וביטחון הציבור”.

על פי עורך דינו של החשוד – בבית המדובר בו נמצאו הממצאים, מתגוררים סך הכל שישה דיירים. עורך הדין ניסה לדלות פרטים אודות “התחמושת”, אך נציג המשטרה סירב לחשוף. עוד ציין עורך הדין כי החשוד טופל לאחרונה בבית חולים ועבר פרוצדורות רפואיות.

דירה. צילום אילוסטרציה ארכיון: למצולמים אין קשר לידיעה

לאחר מכן אמר עורך הדין: “אבקש לשחרר את החשוד לביתו, מדובר בילד בן 18, ללא עבר פלילי ואין כל עילת מעצר. זה לא תיק להארכת מעצר. אמו מטפלת בחמישה ילדים לבד. צו החיפוש ניתן לפני שבועיים, לא הייתה בהילות לעצור אותו”.

השופטת רקפת סגל מוהר גרסה בחלטתה כי בנוגע לסמים אכן אין מסוכנות שכן מדובר בכמות קטנה (כ-20 גרם ברוטו) ואולם, בנוגע לתחמושת היא חשבה כי ישנה מסוכנות: “החזקת המחסנית שנמצאה טעונה בכדורים בסמוך לדירה ושני קליעים שנמצאו בחדרו, מקימים עילת מסוכנות”.

אי לכך החליטה השופטת להאריך את מעצרו של הצעיר ביומיים ועד ל-1.12.21 במטרה לסיים את החקירה הראשונית.

לכל העדכוניםחדשות חדרה
—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוז:
לקבוצת מגדלור ניוז בזמן אמת – כל החדשות מכל האזור • לקבוצת חדשות חדרה • לקבוצת חדשות אור עקיבא • לקבוצת חדשות פרדס חנה-כרכור •  לקבוצת חדשות בנימינה-גבעת עדה  • לקבוצת חדשות זכרון יעקב

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

עוד בחדרה

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

אולי יעניין אותך


דילוג לתוכן