בתחילת אוגוסט: משאיות טיאוט ושטיפה חדשות ברחובות אור עקיבא, "2 כל יום, מקווה שהניקיון ישתפר"

האם הניקיון ברחובות אור עקיבא הולך לעבור שדרוג משמעותי? על פי העירייה, מתחילת חודש אוגוסט 2020 המצב צפוי להשתפר עם כניסתה לעיר של חברת ניקיון חדשה – משכ"ל – החברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי.

"מה-1.8 יהיו באור עקיבא שתי מכונות שטיפת וטיאוט רחובות כחלק מההסכם החדש שלנו עם חברת משכ"ל", אמר השבוע ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי.

"יש לנו היום טנדרים שרצים ממקום למקום אבל זה לא מספיק. רכבי הטיאוט והשטיפה יעבדו פה כל יום במשך שישה ימים.  אני מאוד מקווה שזה ישפר את הניקיון שהוא כיום במצב לא הכי טוב. כבר חתמנו את ההסכם וזה קורה. אני מאמין שזה ישפר את הניקיון וזה קשור לקורונה באופן עקיף".

 

במשכל, עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כלל הרשויות המקומיות בישראל, מצפון ועד דרום, ביישובים קטנים וגדולים כאחד ובצוותא עם כל המגזרים. "המטרה שלנו היא לסייע לכל רשות להגיע אל היעדים שהציבה לעצמה, בצורה האיכותית והטובה ביותר ובמהירות הגדולה ביותר. אנו בעצם מציעים מעטפת כוללת של שירותים בכל תחומי העשייה המוניציפלית: החל מבינוי ותשתיות, חינוך ותברואה ועד הסעות, מחשוב, כוח אדם, ביטוח ואפילו מתקני משחק", נכתב באתר החברה.

ובתוך כך, חבר המועצה משה ביטון, דיבר בישיבת המועצה האחרונה על פחי הזבל ברחוב הנשיא והביא המלצה, שמסתבר שכבר מטופלת על ידי העירייה. "לאורך רחוב הנשיא יש כמה מקבצים של פחי זבל על הכביש וזה נראה לא טוב. היום, בנוסף לפח המוטמן, יש דבר שנקרא פח עילי. 3750 ליטר. אתה שם אחד כזה במקום העגלות, הם נקיים, לא מטיילים במדרכה, לא נשבר הגלגל, לא נשבר המכסה. המנוף של המוטמנים מטפל בזה".

יעקב אדרי ציין בהקשר זה: "כבר הזמנו כאלה וזה בדרך אלינו. איפה שאפשר לשים אנחנו נשים אותם".

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן