אישום: הגיע לפתח חנות בסמטת פלטרין בחדרה וגנב טלפון סלולארי

כתב אישום הוגש נגד צעיר מגבעת אולגה באשמת גניבת טלפון "גלאקסי" בסמטת פלטרין בחדרה

כתב אישום הוגש נגד תושב חדרה שגנב טלפון סלולארי מכניסה לחנות במרכז העיר חדרה.

על פי עובדות כתב האישום, תושב גבעת אולגה בן 31, הגיע אל סמטת פלטרין בחדרה הסמוכה לקניון בלב העיר. בכניסה לבית עסק במקום, כשהקורבן לא שם לב, הוא הצליח לשים את ידו על טלפון סלולארי ששייך למתלונן.

הוא הצליח לגנוב את הטלפון מדגם סמסונג גלאקסי 7 אך בהמשך נלכד עם הטלפון. כתב האישום מייחס לו עבירה של "גניבה" והוא נידון בימים אלה בבית המשפט השלום בחדרה.

מוקדם יותר החודש פרסמנו כי דר רחוב מחדרה גנב טלפון מדר רחוב שנפטר והצטלם עם גופתו. במקרה אחר באזור, תושב רמלה חשוד שפרץ לבתים במעגן מיכאל וגנב כרטיסי אשראי ו-2 מכוניות.

בחודש יוני פרסמנו על חשד כי תושבת המשולש גנבה רכוש מבית בו עבדה בפרדס חנה-כרכור. בחודש מאי, שני קטינים מחדרה נעצרו בחשד כי גנבו טרקטורון וניסו לגנוב אופנוע מתחנת המשטרה.

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

תלמיד מאור עקיבא הלומד בבית ספר לחינוך מיוחד בפרדס חנה מאחר מדי יום – והאם כבר אובדת עצות

ה', אימו של התלמיד, עברה להתגורר בשכונת אור ים בעיר | ההסעה של הבן מגיעה לאחר השעה 8:00, שעת תחילת הלימודים בפרדס חנה | העירייה: "לא התקבלה אף תלונה של האמא נשואת הפנייה באגף או דרך גורמים אחרים"

קרא עוד »

אישום: עבריין סדרתי מאור עקיבא פרץ לרכב בקיסריה וגנב רכוש רב

בשעת בוקר, חנה רכב סוזוקי בחניון כורכר תיאטרון האמפי בקיסריה ● באותה עת הגיע למקום הנאשם, יחד עם אחר, כשהנאשם יצא מהרכב, ניפץ אחת השמשות ברכבו של הקורבן, פתח את הרכב ונכנס לתוכו ● באירוע נגנב ציוד רב ● הפרטים המלאים

קרא עוד »

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן