“נושאים על ליבכם את הגעגוע”: אלי אבוטבול במכתב לעליה דוד ששכלה את בנה ארז טל דוד ז”ל

מרכינים ראש, נותנים כתף, ושמים לב: מכתבו של יו״ר הוועדה לתכנון ובניה יישובי הברון לעובדת הוועדה עליה דוד מקיסריה

“נושאים על ליבכם את הגעגוע”: אלי אבוטבול במכתב לעליה דוד ששכלה את בנה ארז טל דוד ז”ל

מרכינים ראש, נותנים כתף, ושמים לב: מכתבו של יו״ר הוועדה לתכנון ובניה יישובי הברון לעובדת הוועדה עליה דוד מקיסריה

מגדלור-פיד ♋

אלי אבוטבול, תושב זכרון יעקב ויו״ר הוועדה לתכנון ובניה יישובי הברון, כתב הבוקר מכתב לעובדת הוועדה עליה דוד מקיסריה, אשר שכלה את בנה ארז טל דוד ז”ל בקרב בלבנון. 

“למשפחת דוד, עליה נורי היקרים”, כתב אבוטבול למשפחה, “בעשירי למרץ בשנת 1996 י״ט באדר תשנ״ו נפל בנכם ארז טל דוד בתפקידו למען מדינת ישראל.

“מידי שנה אנו נעצרים כולנו למשך יממה, ליום של זכרון והתייחדות עם מיטב בניה של האומה שנפלו למענינו. ביום זה מלבד הכבוד שאנו חשים לנופלים הי״ד וזכרונם לברכה, אנו נזכרים בכם ההורים, שנראים כל השנה כמו כולם, אבל בעצם נושאים על ליבכם את הגעגוע עבור כולנו, את הצער המאפשר את חיינו כאן במדינת ישראל.

“השנה עקב משבר הקורונה העולמי לא נשתתף בטקסים, אנו לא יכולים לבקר בביתכם, לא יכולים להתראות , אי אפשר לשבת לדבר או לשתוק יחד. אבל הלב איתכם בדיוק כמו כל שנה. היו חזקים עבור כולנו ותזכרו שיש לכם את אהבתנו והערכתנו כל יום כל השנה. שלכם אלי אבוטבול יו״ר וצוות הוועדה לתכנון ובניה”.

ארז נולד ב-1976 באור עקיבא, בן בכור למשפחה בת שלושה בנים. הוא היה ילד פעיל, שובב ועליז, עסוק תמיד במשחקי הילדות הרבים. הוא למד בבית- הספר היסודי “רוטשילד” באור עקיבא, בחטיבת הביניים “שרת” ובבית-הספר התיכון “כצנלסון” בכפר סבא והיה תלמיד מצטיין, בעל יכולת ובעל מוטיבציה גבוהה. בהיותו בן 13, עברה המשפחה להתגורר בקיסריה.

בתחילת חודש אוגוסט 1994, גויס ארז לשירות חובה בצה”ל והוצב לחטיבת גולני, לגדוד “גדעון”. ב-10.3.96 כאמור, נפל ארז בקרב בלבנון כשהוא בן 20 בנופלו. ארז נפגע כאשר השיירה עליה פיקד עלתה על מטען צד בדרכה משטח לבנון לישראל, ליד שער פאטמה. הוא הובא למנוחת עולמים בחלקה הצבאית בבית העלמין באור עקיבא. הותיר אחריו הורים ושני אחים – מני ותומר. לאחר מותו הועלה לדרגת סמ”ר.

85490cookie-check“נושאים על ליבכם את הגעגוע”: אלי אבוטבול במכתב לעליה דוד ששכלה את בנה ארז טל דוד ז”ל

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותך

שוטר עירני תפס 3 נערים על אופנוע אחד, ללא רישיון וללא קסדות [רחבי הרשת]

במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה באזור הדרום, הבחין השוטר בקטנוע הנמצא בתנועה ממול בכביש 25 ועליו רוכבים 3 נערים ללא קסדות. מיד נסע לעברם במטרה להפסיק את העבירה וסיכון חייהם של הרוכבים.

לידיעה המלאה


הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות