אוסנת סוגאוקר מאור עקיבא המתנדבת במד"א: "אנחנו מפנים בכל משמרת בין 5-8 חולי קורונה לבתי חולים"

סוגאוקר המשמשת כחובשת: "כנראה שאתם לא מזועזעים מספיק, אל תסכנו את עצמכם ואת האחרים. הנגיף מסוכן מאוד. מדינתנו נגועה ונמצאת בשיא מכל מדינות העולם. הפרת ההנחיות דורשת מהציבור לקחת את עצמם ואת עצמנו בידיים"

אוסנת סוגאוקר, תושבת פעילה מאור עקיבא, בשנים האחרונות משמשת כסייעת בבית ספר "אור שלום" בעיר.  בחודשים האחרונים, בעקבות הסגר, צמצום הלמידה והרצון לתרום מעצמה לטובת המאבק בקורונה, הצטרפה סוגאוקר כמתנדבת במגן דוד אדום והצטרפה לצוות הארגון בחדרה. 

לאחרונה החלה לשתף יותר ויותר את חבריה ברשתות החברתיות ממוקדי הטיפול של מד"א, שנמצא בחזית המאבק בקורונה – הן באמצעות בדיקות, הן באמצעות פינוי חולים לבתי חולים והן באמצעות הסברה ומניעה בקהילה.

"כנראה שאנשים מנסים להתאבד ולהרוג את עצמם ולהדביק את האחרים", מציינת היום סוגאוקר, המשמשת כחובשת. "כל משמרת, שאנו החובשים מפנים חולים מאומתים, יש לנו לפחות בין 5 ל-8 חולים למחלקות הקורונה בבתי החולים".

עוד במגדלור ניוז >>
• קורונה באור עקיבא: חיוביים לקורונה היו ביינות ביתן, מקס סטוק, סופר פארם ועוד
המשטרה חילקה דוחות על הפרת הנחיות ל-5 תושבי אור עקיבא שביצעו הליכה ספורטיבית לקיסריה
אור עקיבא – מבט מלמעלה: כך אנחנו נראים מגבוה

לדברי סוגאוקר, לא פעם היא שומעת על חולים שפונו לבתי חולים ולאחר מכן נפטרו מהנגיף. "כנראה שאתם לא מזועזעים מספיק", היא אומרת בכאב, "אל תסכנו את עצמכם ואת האחרים. הנגיף מסוכן מאוד. מדינתנו נגועה ונמצאת בשיא מכל מדינות העולם. הפרת ההנחיות דורשת מהציבור לקחת את עצמם ואת עצמנו בידיים.

Image may contain: ‎3 people, ‎‎including ‎אוסנת סוגאוקר‎‎, people sitting and closeup‎‎

סוגאוקר (מימין) במהלך משמרת במד"א לפני כחודש || צילום: פרטי 

"אנא הישמרו לנפשכם. ההנחיות החשובות בכדי למנוע הדבקות ידועות וחייבים ליישם אותן: מסכה, שמירת מרחק, למנוע התקהלויות, והגיינה וחיטוי. הישמרו לנפשותכם. חובה על כל אזרח לקחת אחריות על עצמו ועל האחרים. כולנו רוצים לחזור לשגרה".

עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

כל הזכויות שמורות למגדלור ניוז 2023

דילוג לתוכן