הכירו את הודיה תורג’י מחדרה שקיבלה את מצטיינת ראש אגף התקשוב של צה”ל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

הכירו את הודיה תורג’י מחדרה שקיבלה את מצטיינת ראש אגף התקשוב של צה”ל

-

מגדלור-פיד ♋

הכירו את הודיה תורג’י. הודיה בת 22 מחדרה המתחילה בימים אלה את תפקידה החדש כמ”פ מרחב באוגדה 98, קיבלה השבוע את אות מצטיינת ראש אגף התקשוב של צה”ל בטקס מיוחד.

את שירותה הצבאי התחילה בדצמבר 2016 כאשר התגייסה למסלול ייעודי לקצונה מבצעית. “רציתי להיות קצינה כדי לשנות כמה שאפשר באזור הנוחות שלי לעשות משהו משמעותי עבור המדינה ובשביל עצמי. אני חושבת שהמסלול מאוד מאתגר ומפתח, התחלנו את המסלול כמה בנות ביחד והיינו יחד במהלכו. המסלול מלמד אותך איך להיות מפקד בחיל התקשוב”.

הודיה תורג’י. מצטיינת. צילום: דובר צה”ל

תפקידה הראשון היה קשר”גית באח כפיר, ולאחר מכן קשר”גית אריות הירדן, ובימים אלה מתחילה את תפקידה החדש כמ”פ מרחב באוגדה 98.  על תפקידיה השונים מספרת: “בכל תפקיד שעשיתי שיניתי ושיפרתי את המקום. שינויים שמבחינתי שינו לי את הכל, גרמו לי להרגיש סיפוק ואתגר, החל ממחלקה שהגעתי אליה והיא הייתה מפורקת ועד לרמה שהיא מקבלת ציון גבוה בביקורות, ויש גיבוש מחלקתי ואווירת משפחה, הגעתי למקום עם חיילים נפקדים והצלחתי להביא אותם למצב שאין חייל שהוא נפקד וכל החיילים מגיעים לאן שצריך.

“השתתפות בכל מיני מעצרים ומבצעים שגורמים לך להרגיש תחושת סיפוק ונותנים לך את ההבנה לתפקיד הקשר”ג בגדוד. כל אירוע קטן גורם לך להבין למה התפקיד הזה מדהים, בעיקר החיילים. ברגע שהחייל שלך מסתכל עליך ומעריך אותך, זה ממלא אותך ומספק אותך שיצאת לקצונה במיוחד כשאתה רואה שהחיילים שלך מאושרים במקום שלהם”.

כאשר סיפרו לה על קבלת ההצטיינות היא מתארגת כי “מאוד התרגשתי, לא הבנתי מאיפה זה הגיע ומאוד הופתעתי, זה גורם לך להרגיש מוערך בחיל וביחידה שאתה משרת בה, זה נותן לך מוטיבציה לתרום יותר ומעלה את המודעות והחשיבות של החיל שאנחנו נמצאים בו ובאמת מאוד התרגשתי.

“אני מאוד מתגאה בכל שירותי הצבאי להגיד שאני משרתת בחיל התקשוב, במהלך השנים החיל תורם המון ואני שמחה ביום העצמאות לעמוד עם מדים וסיכות של החייל ולהתגאות שאני חלק ממנו”.

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן