נדחתה הבקשה של ספיר כדורי מאור עקיבא לדיון חוזר בהתאחדות: "מערכת מקולקלת, סיכנתי את חיי על המגרש"

אחרי שחלתה בסרטן ונלחמה על זכויותויה מול המועדון שפיטר אותה, חוותה אתמול ספיר כדורי מאור עקיבא - יחס עכור נוסף ● זאת לאחר שההתאחדות לכדורגל דחתה את הבקשה לדיון חוזר בעניינה מול קבוצתה לשעבר ● מאוחר יותר כתבה פוסט ארוך ברשת החברתית: "באמת שנגמרו המילים מול המערכת המקולקלת הזאת"

שוערת הכדורגל, בת אור עקיבא, ספיר כדורי – ממשיכה במאבקה מול מועדון הפועל רעננה נשים אך אתמול ספגה אכזבה נוספת כאשר ההתאחדות לכדורגל דחתה פעם נוספת את הבקשה לדיון חוזר בעניינה.

כזכור, כדורי חלתה במחלת הסרטן באוקטובר 2018, כחודשיים לאחר שחתמה על חוזה ברעננה. בעקבות הממצאים – ביטל המועדון את החוזה של כדורי באופן חד צדדי לדבריה. לאחר מכן, הבוררת של ההתאחדות לכדורגל דחתה את תביעתה של כדורי, תביעה בסך 34 אלף שקל בלבד. בהמשך, בעלי קבוצת בית"ר ירושלים, משה חוגג, הנהלת הקבוצה והשחקנים אספו ביחד 34 אלף שקלים שקל שהועברו לספיר בכדי לסייע לה.

אתמול (ראשון, 8.11), אחרי שבקשה לדיון חוזר נדחתה, שיתפה כדורי את אשר עבר עליה בתקופה האחרונה כשכתבה ברשת החברתית: "לצערי אני הפנים של המאבק הזה ואני לא מצטערת על כלום. שוב דחו את הטיעון שלנו לדיון חוזר ולי באמת נגמרו המילים מול המערכת המקולקלת הזאת. אני לא צריכה ללמוד משפטים כדי לדעת שחוזה חייב לכבד. פשוט לקחו את החוזה שלי, שחשוב לציין שנכנס לתוקף, ופשוט קרעו אותו לשניים בטענה שאני לא יכולה לקיים את ההתחייבויות שלי כלפי הקבוצה. אולי נכון, לא יכולתי לקיים את החוזה פיזית על המגרש (ולא באשמתי כן) אבל התרומה שנתתי למועדון הזה באותה שנה הייתה גדולה ומעצימה אפילו יותר משאהיה על המגרש.

“עצוב לי מאוד, באמת. ובאותה הזדמנות אני רוצה להבהיר כמה דברים ששמעתי באוויר. לא, לא ידעתי שאני חולה כשחתמתי עם הקבוצה. בדיוק חזרתי אחרי שנה של שיקום צולבת (מיליון בדיקות לפני ניתוח שלא גילו כלום ושום דבר). כל דקה שהייתי על המגרש סיכנה את החיים שלי. המועדון הנכבד הפועל רעננה הגיב לכל גוף תקשורת אפשרי ולהרבה אנשים במערכת שהציעו לי פשרה שאני “מחוצפתי” דחיתי על סף. אז כן דחיתי את זה שהם טענו שלא מגיע לי כלום ולא ניסו להגיע איתי להבנה כספית על החוזה שלי (מבטיחה לכם שהייתי מגיעה להבנה ומתפשרת).

"מה שכן הציעו לי זה 8,000 אלף ש”ח פשרה בסוף כל הדיונים בבוררות מתוך 34 אלף. תגידו לי אחד שהיה מסכים לזה. (וזה לא כולל את התשלומים שהייתי צריכה לשלם לבוררות בכל זאת שזה בערך הסכום שהם הציעו לי אז עדיין אנחנו נשארים על האפס). לבכות לבוררת שהקבוצה במצב רע ללא תקציב ומיד לאחר הדיון מולי להחתים 5 (!) זרות, שאפו לכם. אולי תסבירו איך עשיתם את זה שנוכל לעזור למשפחות שאין להם מה לאכול. נכון, יש שיגידו ‘קיבלת את הכסף מבית”ר ירושלים ומשה חוגג, מה את צריכה את המלחמה הזאת?’ אז אני אגיד לכם למה – כי אם זה קרה לי זה יכול לקרות לכל אחד, לכל ספורטאי במדינה ולא משנה באיזה תחום. ואני? נפגעתי גם נפשית וגם פיזית, אני לא אעמוד בצד ואתן למי שאחריי להיפגע.

"ואם חשבתם מה אני אעשה בכסף אם היינו זוכים במשפט חוזר – הכל היה הולך לתרומה. רציתם להימנע מתקדים שקבוצה תצטרך לקיים את החוזה שלה מול השחקן? גרמתם לזה שזה בסדר לא לקחת אחריות ולכבד את החוזה ששני הצדדים חתומים עליו. ושוב חייבת להודות לארגון השחקנים שתומך בי ומאחוריי בתהליך הזה ועו”ד יהב ארגמן. דבר אחרון – עד עכשיו לא פניתי אליכם אישית אבל הפעם הפועל רעננה אתם צריכים רק להתבייש שם כולכם. במקום להגיד תודה על כל מה שעשיתי לזכות הקבוצה הזאת, זיכיתי את הבנות שלכן במצוות בשם המועדון בתרומות לאנשים בלעשות שמח במחלקה לאנשים חולים, הייתי שם ביציע בכל משחק ואפילו בכמה אימונים. הייתי האוזן הקשבת של השחקניות שלא יכלו לבוא ולדבר איתכם וככה אתם באים וקוראים לי שקרנית? אין שפל מזה. אולי ניצחתם במשפט אבל בחיים האמיתיים הפסדתם ובענק".

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן