מנכ”ל “מול החוף וילג'” בחדרה: הקניונים מלפני 20 שנה “בינוניים וכבר לא רלבנטיים”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הצטרפו אלינו

ארכיון כתבות

מנכ”ל “מול החוף וילג'” בחדרה: הקניונים מלפני 20 שנה “בינוניים וכבר לא רלבנטיים”

-

מגדלור-פיד ♋גדי שטרן, מנכ”ל “מול החוף וילג'”, מאותת בראיון שמעניק לעיתון “גלובס” כי המתחם החדש שנפתח בשבועיים האחרונים יכבוש את אזור חדרה. בראיון שהעניק לגיא נרדי ושני מוזס אומר שטרן כי הקניונים הבינוניים באזור, דוגמת אור עקיבא, עופר לב חדרה וגן שמואל לא מתקרבים לתמהיל המיוחד שנפתח כעת ב”מול החוף וילג'”. 

“יש לנו ברדיוס הקרוב 250,000 תושבים, ובמעגל השני יותר מחצי מיליון”, מציין שטרן בראיון.  “היום כל אזור המרכז נוסע לחיפה או לתל-אביב. אני מאמין שחנות קמעונאית לא יכולה לשלם יותר מ-200 שקל שכר דירה, כולל דמי ניהול. אנחנו הגדרנו בקונספט של העיצוב ושל השיווק שזה יהיה שכר הדירה. לא יותר מ-200 שקל, וזה ברף העליון. שברנו את השוק ולכן הצלחנו להביא את תמהיל הרשתות הזה. יש לנו את חנות זארה הגדולה ביותר בארץ – 2,400 מ”ר, קסטרו 750 מ”ר. כולם על פי הקונספט החדש של החנויות: חנות גדולה יותר עם תמהיל גדול.

קניון “מקס” אורות || צילום: איתי טטרו

_

“הקנייה הפיזית לא תיעלם כי יש חוויה והישראלים לא יוותרו עליה. החשש הוא שהקניונים הבינוניים יסבלו, אלה שהוקמו לפני 20 שנה והם כבר לא רלוונטיים. אלה שבגודל 10,000-12,000 מ”ר כמו קניון חדרה, גן שמואל, אור עקיבא – אלה קניונים שלא יכולים להתמודד עם התמהיל שיש לי פה. אני מציע כפר קניות, וילג’. אנשים שבאים לקנות חולצה בסטדיווריוס, רוצים להסתובב, לשבת לאכול, לראות אטרקציות והם לא יוותרו על זה. עם כל הכבוד לקניות המקוונות, הן רק 8% מהשוק.

“אנחנו בונים על זה שעד סוף שנה ראשונה נגיע לעד 18,000 איש ביום. אני מעריך שכשנתחיל עם קמפיין הפרסום, נגיע ל-6,000 איש ביום”.

מקניון “מקס” אורות אור עקיבא וחברת “אמות” לא נמסרה תגובה.

קראו גם >>>

חנויות ראשונות כבר נפתחו במתחם הקניות החדש בחדרה “מול החוף”. אירוע ההשקה: בחודש מאי

לכל העדכוניםחדשות חדרה
ענו על משאל מגדלור-ניוז: האם תסעו לחו”ל בקיץ הנוכחי למרות הקורונה?

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מגדלור-פיד ♋

הגיבו על הכתבה:

guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

עוד ניוז >>

דילוג לתוכן