בפרדס חנה-כרכור החליטו לפעול להגברת הכוחות שיפטרלו בזמן ההפגנות ביישוב

בהערכת מצב שהתקיימה השבוע בפרדס חנה הוחלט לתגבר את הכוחות של המשטרה, היס"מ והפיקוח העירוני בתקופה הקרובה || זאת בעקבות שני האירועים האלימים שהתרחשו בהפגנות במושבה בחמישי שעבר ובמוצ"ש האחרון

שני מקרי אלימות קשים תוך 48 שעות הספיקו: ראשת המועצה המקומית פרדס חנה כרכור, הגר פרי-יגור, ביקשה מגורמי האכיפה ובכללם משטרה, להגביר את הפעולות בזמן ההפגנות ביישוב על מנת למנוע מקרי אלימות כפי שאירעו בסוף השבוע האחרון. בהערכת מצב שהתקיימה הוחלט לתגבר את הכוחות של המשטרה, היס"מ והפיקוח העירוני בתקופה הקרובה.

במקרה הראשון רוססו מפגינים במטף על ידי רכב נוסע. במקרה אחר במוצאי השבת, הותקף באלימות קשה תושב המושבה ונגרמו לו פציעות משמעותיות בניהן – שבר בידו.

"בימים האחרונים נחצה קו אדום במושבה שלנו, והופר השקט של הקהילה המקומית", אמרה ראשת המועצה פרי-יגור בתחילת השבוע. "זה מתחיל באלימות מילולית ודברי בלע מתלהמים בקבוצות השונות ברשתות החברתיות, עובר דרך אלימות מילולית בין קבוצות בשטח, משם להתזת רסס על מפגינים מרכב נוסע לפני שלושה ימים ועובר לאלימות מילולית ופיזית קשה כלפי נערה במהלך הפגנה במוצ"ש ובאלימות פיסית קשה מאוד שבוצעה בתושב שנחלץ לעזרתה ונזקק לטיפול רפואי ולניתוח בהמשך".

עוד במגדלור ניוז >> 
אולי הפעם? עיריית חדרה ואיגוד ערים הודיעו על “פתרון לזיהום אבק הפחם מתחנת הכוח אורות רבין”
קורונה בחדרה: שוטרים הוזעקו לטפל בתושבת חדרה שסירבה לשים מסיכה בתוך בית חולים הלל יפה
יצחק בן אסייג מאור עקיבא שחלה בקורונה: “מי שיודע שהוא חולה קורונה ומסתובב בחוץ – הוא כמו רוצח בעיניי”

ראשת המועצה הוסיפה: "עד כאן! הקהילה שלנו והמושבה שלנו ידועה ומוכרת ברב גוניותה, בפלורליזם הרב שבה, ובסובלנות שלה למגוון דעות בכל נושא. חופש הביטוי, הבעת הדעה והמחאה הם הבסיס האיתן של הדמוקרטיה בישראל, אך אלה חשוב שיתקיימו בהקשבה ובשיח המכבד איש את רעהו.

"האלימות אינה בעיה של הפרט אלא בעיה חברתית רחבת היקף המשפיעה על כל החברה הישראלית ומאיימת לפגוע גם במרקם החברתי ביישוב שלנו. עלינו להוקיע אותה מהקהילה שלנו ולהדירה לחלוטין מביתנו. לא ניתן לאירועי התקופה האחרונה להפוך לשגרה. בכוונתי להביא לחתימת חברי המועצה אמנה ברוח הדברים הללו.

"אני קוראת לכולנו לשיח סובלני, סבלני, מכבד שבו יש מקום לכל הדעות. כל פעולה הנוגדת את הקו הזה ומשתמשת באלימות מילולית ו/או פיסית תזכה למענה תקיף ובלתי מתפשר. לא נאפשר לה ולכל מי שנוקט בה להרים ראש בקהילה שלנו. אני מחויבת לכך וקוראת לכם, תושבים יקרים, לעשות הכול (!) למען חיים במושבה ללא אלימות".

לכל חדשות פרדס חנה כרכור במגדלור ניוז – הקליקו

—————————————————-
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ של מגדלור ניוזר:
מגדלור ניוז אונליין – כל החדשות מכל האזור • חמ"ל – הודעות חירום מידיות • חדרה- חדשות חדרה • אור עקיבא – חדשות אור עקיבא • פרדס חנה-כרכור –חדשות פרדס חנה-כרכור •  בנימינה-גבעת עדה – חדשות בנימינה-גבעת עדה  • זכרון יעקב – חדשות זכרון יעקב •חריש – חדשות חריש • חוף הכרמל – חדשות חוף הכרמל •מנשה – חדשות מנשה • עמק חפר – חדשות עמק חפר
לכל הקבוצות של רשת מגדלור ניוזר – הקליקו
—————————————————-
עקוב
Notify of
guest
0 .
Inline Feedbacks
View all comments

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

במשך למעלה מ-13 שנים אנחנו מסקרים חדשות אזוריות!

האתר מגדלור ניוז הוא אתר חדשותי העובד ממש כמו ynet אך במתכונת אזורית. אנו מסקרים במהלך היום את כל המתרחש בערים וביישובים:

חדרה, פרדס חנה-כרכור, אור עקיבא, בנימינה-גבעת עדה, קיסריה, זכרון יעקב, ישובי חוף כרמל, עמק חפר, מנשה, אלונה, חריש ועוד.

דילוג לתוכן