התנפלות על המרכולים בחדרה והסביבה: “היו תורים מטורפים שלא נראו שנים”

אלה היו 48 שעות לקראת הפסח באיזור חדרה: התנפלות על המרכולים, חיפוש אחרי ביצים והרבה עמידה בתור

התנפלות על המרכולים בחדרה והסביבה: “היו תורים מטורפים שלא נראו שנים”

אלה היו 48 שעות לקראת הפסח באיזור חדרה: התנפלות על המרכולים, חיפוש אחרי ביצים והרבה עמידה בתור

מגדלור-פיד ♋

ממשלת ישראל החליטה על סגר ואם לא די בכך שחג הפסח הוא בדרך כלל עמוס בקונים בסופר-מרקטים, הידיעות על הידוק הסגר וחוסר האפשרות לצאת מהבית או מהעיר – הביאו לחץ משמעותי נוסף על המרכולים, שמנסים לעמוד בפרץ.

בסופרים המרכזיים בחדרה, אור עקיבא, פרדס חנה-כרכור ועוד, נרשמו תורים גדולים מאוד שהחלו עוד ביום ראשון והתגברו מאוד אתמול והיום (שני, שלישי).

תמונות שנשלחו אל ‘מגדלור ניוז’ הראו תורי ענק מחוץ לסופר מרקט שופרסל שבשערי חדרה, אך גם בסופרים נוספים כאמור דווחו, כמו למשל רמי לוי בפרדס חנה שם סיפרו על מאות אנשים בתור.

גם המחסור בביצים הכניס ללחץ רבים מהתושבים, שניסו לאתר ביצים למכירה לאורך כל יום שני (עוד בטרם הגיע המשלוח הגדול מחו”ל). כך למשל תהו תושבים מהיכן ניתן לרכוש ונענו כי יש ביצים בסופרים אך הם אוזלים אחר הצהריים וכן לא ניתן לרכוש יותר משתי תבניות לרוב.

צילום: בנצי מחשבים

ממשרד החקלאות נמסר כי על פי נתונים שנאספו במשרד החקלאות מיבואני הביצים, עולה כי אמורות להגיע לישראל עד לסוף חודש אפריל כ-32 מיליון ביצים. מצורפת טבלה המפרטת את כמויות היבוא באניות לפי ימים.

מהמשרד ציינו: “על מנת לתגבר את ייבוא הביצים לישראל והקדמת תאריכי הגעתם, משרד החקלאות קיבל בתחילת השבוע אישור ממשרד ראש הממשלה ומשרד האוצר לסבסד ליבואנים הטסת ביצים לישראל. כבר הלילה (07/04) נחתו בישראל 2 מטוסים עמוסים בביצים, והיום צפוי לנחות מטוס נוסף. צפויים משלוחים אוויריים נוספים בהמשך, בהתאם לעסקאות שהיבואנים יחתמו”.

95840cookie-checkהתנפלות על המרכולים בחדרה והסביבה: “היו תורים מטורפים שלא נראו שנים”

האם הכתבה עניינה אותך? ▲

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מגדלור-פיד ♋

עוד ניוז >>

שתפו את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באתר >>

אולי יעניין אותךהצטרפו אלינו

ארכיון כתבות