אדם נפצע אנוש בקטטה שפרצה בבניין מגורים בקריית ים

אדם נפצע אנוש בקטטה שפרצה בבניין מגורים בקריית יםקטטה בבניין מגורים בקריות: בשעה 18:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על קטטה ברחוב גיורא יוספטל בקרית ים.  חובשים ופראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב”ם 3 פצועים, בהם 1 אנוש כבן 50 עם חבלת ראש, 1 קשה כבן 40 עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון ו- 1 בינוני עם חבלה בחזה. נדב

מהמשטרה נמסר כי “מבדיקה ראשונית עולה כי ישנה היכרות מוקדמת בין המעורבים אשר גרים באותו הבניין. ככל הנראה לאחר שהיו שרויים בגילופין, החלה קטטה ביניהם אשר גרמה לפציעתם. החקירה נמשכת”.

פראמדיק מד”א יונתן סנה סיפר: “קיבלנו קריאה על קטטה בבניין מגורים. בחדר המדרגות בקומה השלישית שכב גבר כבן 50 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהוא סובל מחבלת ראש קשה, ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמות ועיסויים, כאשר חזר הדופק והתחלנו להוציא את הפצוע מהבניין לניידת טיפול נמרץ על מנת לפנות אותו לבית החולים קראו לנו לדירה בבניין שם היה גבר כבן 40 בהכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון. מיד ניגשתי לדירה, דיווחתי למוקד מד”א על התפתחות האירוע על מנת להזניק כוחות נוספים והענקתי לפצוע טיפול רפואי.”
 
פראדמיק מד”א אלמוג חן וחובש רפואת חירום במד”א אלכס קפליאן סיפרו: “חברנו לצוות ניידת טיפול נמרץ שטיפל ב 2 פצועים קשה, גבר כבן 40 היה מחוץ לבניין וסבל מפציעה מדממת בפלג גופו העליון, הוא היה בהכרה מלאה ופונה לבי”ח תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים לפציעה בחזה ממנה סבל. תוך כדי האירוע קראו לנו לפצוע נוסף שאותר בדירה אחרת בבניין, הוא נבדק בשטח ופונה גם כן לבי”ח רמב”ם כשמצבו בינוני והוא סבל מחבלות בחזה ובראשו”.

יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במסר האדום

תגובות

Comments are closed.