מבית

guest
147 .
Inline Feedbacks
View all comments
איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
09/02/2021 10:54

זכרון יעקב: צוות שוטרים מוכוון קורונה יפעל במושבה. כחלק ממערך חיזוק האכיפה, משטרת ישראל מסייעת בהגברת פעולות האכיפה במושבה. כחלק מפרויקט משותף של המשטרה והמועצה המקומית, יפעל צוות שוטרים מוכוון קורונה בלבד בזכרון יעקב. צוותי המשטרה פועלים מידי יום לאכיפת הנחיות משרד הבריאות ומתמקדים בעטיית מסכות, מניעת התקהלויות והתו הסגול. מהמועצה נמסר כי “כי הפרת ההנחיות עלולה להוביל לקנס בעלות 500 שקל. נתקלתם בהפרת הנחיות וסיכון בריאות הציבור? חיוג 100. מתחסנים >> נבדקים >> שומרים על הכללים. חוזרה לשגרה”.
comment image
צילום: עמוד הפייסבוק של המועצה

איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
09/02/2021 10:03
בחמישי: מחאה נגד פגיעה מינית ואלימות במשפחה בזכרון יעקב

תושבים ברחבי הארץ וכן במושבה, ייערכו ביום חמישי הקרוב, 11.2 בשעה 18:00, הפגנה בגן טיול בזכרון יעקב כנגד פגיעה מינית לסוגיה ואלימות במשפחה. זאת על רקע העלייה במספר אירועי האלימות ומקרי הרצח בחברה הישראלית והערבית בשנה האחרונה. המארגנים מציינים כי המחאה תתקיים בהתאם להנחיות התו הסגול.
“אם גם אתם רוצים לעשות שינוי, בואו ביחד נשים לתופעה הנוראית הזאת סוף, עקבו אחרינו באינסטגרם: https://www.instagram.com/invites/contact/?i=atelr93hsc1p&utm_content=kzuvehl

איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
08/02/2021 08:13

מתחם בדיקות קורונה בהגעה רגלית, יפעל היום בהיכל התרבות באור עקיבא. אל המתחם יוכלו להגיע חברי כל קופות החולים, ללא הפניה וללא צורך בבידוד, עד קבלת התוצאה. המתחם יפעל החל מהשעה 11:00 ועד השעה 18:00. על המתבקשים להיבדק להצטייד במסיכה ותעודת זהות.
comment image

איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
04/02/2021 13:47
לקוחות כללית מגיל 16 ומעלה כבר החלו להגיע למתחמי החיסונים באור עקיבא, חדרה, זכרון יעקב וגבעת חיים

מוקדי החיסונים של כללית בחדרה, זיכרון יעקב, גבעת חיים ואור עקיבא החלו הבוקר כבר לקבל את האוכלוסייה הצעירה להתחסן. החל מאתמול לקוחות כללית מגיל 16 ומעלה כבר יכלו לתאם תור לחיסון קורונה באמצעות האפליקציה, האתר ומוקד השירות 2700*. ד”ר ארז ליבל מנהל מחוז שרון שומרון של כללית: “אני מברך על פתיחת המבצע לציבור הרחב. אנו קוראים לצערים לבוא ולהתחסן שכן זו היא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לחזור לשיגרה. הבוקר כבר שמחנו לראות את הצעירים מגיעים למוקדים של כללית במחוז ואנו ערוכים לתת מענה לכולם. בואו להתחסן”.
comment image

לירן טטרו
לירן טטרו
27/01/2021 08:20

רכבת בוקר לת”א התקלקלה ובוטלה – עומסים בתחנת בנימינה. בעקבות רכבת תקולה שלא יכולה הייתה להמשיך בנסיעתה מהצפון לתל אביב, בוטל קו הרכבת של 7:56 למרכז. בעקבות כך מורגשים עומסים ברציף מספר 1 בתחנת הרכבת בבנימינה, כאשר נוסעים של 2 רכבות יאלצו לנסוע ברכבת אחת בלבד של השעה 8:26.comment image

מערכת מגדלור ניוז
מערכת מגדלור ניוז
21/01/2021 19:30

חקירת פדופיליה ברשת – קריאה לציבור לשתף במידע אודות תושב חדרה. המשטרה עצרה לפני מספר ימים תושב חדרה בן 21 בחשד לביצוע עבירות מין באמצעות יישומון האינסטגרם. מעצרו של החשוד הוארך עד ליום ראשון (24.1.21) והחקירה נגד החשוד ממשיכה. בתוך כך,המשטרה קוראת להורים נוספים אשר ילדיהם יצרו קשר/ נפגעו מהחשוד שהשתמש בכינויים הבאים:
anoni49
dani6677y
stasrus556
dhdhdjd8539
להגיע לתחנת המשטרה בחדרה ולהגיש תלונה או לשלוח תלונה מקוונת במוקד 105 של המשטרה.

מערכת מגדלור ניוז
מערכת מגדלור ניוז
21/01/2021 08:55

המשטרה עצרה הלילה תושב ג’סר א זרקא בחשד להצתת רכב בכפר. שוטרי תחנת זכרון יעקב פתחו בחקירה עם קבלת דיווח על רכב שהוצת הלילה בג’סר א זרקא. לאחר ביצוע פעולות חקירה ראשוניות ואיסוף ממצאים, נעצר חשוד במעשה, תושב המקום בן 21. בתום חקירתו שוחרר החשוד בתנאים מגבילים.

מערכת מגדלור ניוז
מערכת מגדלור ניוז
19/01/2021 20:20

אחרי כינוס קבינט הקורונה ותרחישי אימה שהוצגו לחבריו – החליטה הממשלה הערב להאריך ב-10 ימים נוספים את הסגר המהודק עד ה-31.1. בין יתר המגבלות – יציאה מהבית ל-1,000 מ’ בלבד, אסורה שהייה בבתים של אחרים כאשר כל המשק יוותר סגור למעט מקומות חיוניים. בנוסף הוחלט כי כל מי שיחזור לישראל מחו”ל יחוייב להציג בדיקת קורונה של עד 72 שעות לפני הנחיתה. בין הנתונים שהוצגו לקבינט הייתה התחזית שעד מרץ 2021 יתווספו כ-1,100-1,300 מתים נוספים מקורונה.

מערכת מגדלור ניוז
מערכת מגדלור ניוז
03/01/2021 10:26

לראשונה: הוצבה תחנת ניטור אוויר על אסדת גז לוויתן שמול חוף הכרמל. התקנת תחנת הניטור אשר הוצבה על אסדת לוויתן תושלם בתוך כשבועיים, ולאחר שלב הרצה ובדיקות תחל לשדר את נתוני איכות האוויר באסדה למערך הניטור של איגוד ערים שרון כרמל. האיגוד אשר יזם והוביל ביחד עם חברת שברון את התקנת והפעלת תחנת הניטור יפרסם את הנתונים לציבור בשקיפות ובאמינות. מדובר במהלך ראשון מסוגו במסגרתו מוצבת תחנת ניטור על אסדת גז. בכך מגיע לסיומו תהליך ארוך ומורכב שהובילו האיגוד וחברת נובל אנרג’י/שברון על מנת להציב מערכת אשר תנטר את איכות האוויר על גבי האסדה.יש לציין כי נובל אנרג’י- ובהמשך חברת שברון – כלל לא היו מחוייבות לנטר ולהציג את המידע. הרגולטור – המשרד להגנת הסביבה – לא חייב אותן לכך בהיתר הפליטה שניתן להקמת האסדה כי סבר לאחר בחינה מקצועית שאין צורך בדבר. הפעילות של איגוד ערים שרון כרמל בשיתוף עם הציבור והרשויות המקומיות, הובילה בסופו של דבר להסכם עם נובל אנרג’י – אליו מחוייבת גם חברת שברון.
התחנה מוקמה בפאה מזרחית/דרומית בקומה השלישית מתוך 4 באסדה. המפרט הטכני של מערכת הניטור הועבר להתייחסות האיגוד טרם הצבתה והיא עומדת בתקנים שקבע המשרד להגנת הסביבה. התקנת והפעלת מכשירי הניטור ובכלל זה תחנת הניטור מבוצעת על ידי חברה אשר מוסמכת לביצוע ניטור על ידי המשרד להגנת הסביבה והרשות להסמכת מעבדות. מנכ”ל האיגוד ניר סהר ציין כי התחנה תמדוד ריכוז BTEX באויר בתוך גבולות האסדה, על פי ההסכם האיגוד יקבל גישה לצפייה אונליין 24/7 לנתוני הניטור הגולמיים שיתקבלו ממערכת הניטור על האסדה. החברה המוסמכת אשר תבצע את תפעול מערכת הניטור תבצע תיקוף נתונים, ונתונים אלה יועברו לבחינת הצוות המקצועי של האיגוד. עם קבלת הנתונים המתוקפים שנבדקו ולאחר בדיקתם על ידי האיגוד יפרסמם האיגוד לציבור. צילום: שיברון נובל אנרג’י

מערכת מגדלור ניוז
מערכת מגדלור ניוז
14/12/2020 18:35
  • תאונת דרכים עצמית במחלף אולגה: רוכב אופנוע נפצע || קצת לפני השעה 18:00 דווח על רוכב אופנוע שהחליק על כביש החוף במחלף אולגה. כוננים דיווחו כי הרוכב נפצע בינוני-קשה ופונה לטיפול בבית החולים.

.

1 2 3 15

כותרות אחרונות

דילוג לתוכן