מבית

guest
154 .
Inline Feedbacks
View all comments
איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
04/04/2021 13:13

comment image

פורסמו ההנחיות לקראת אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ברחבי הארץ: תתאפשר הגעה של המשפחות השכולות בלבד לבתי העלמין הצבאיים

במשרד הביטחון נשלמות הערכות לאירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשפ”א 2021 במגבלות הקורונה. בהמשך להחלטת שר הביטחון בני גנץ, ובתיאום עם יו”ר המועצה הציבורית להנצחת החייל, החל אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הביטחון את היערכותו ליום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תשפ”א.
ביום הזיכרון, יום רביעי (14.4.21, ב’ באייר), תתאפשר הגעה של המשפחות השכולות בלבד לבתי העלמין. הציבור יתבקש לכבד את המשפחות ולאפשר להן להגיע לבתי העלמין ולהתייחד עם זכר יקיריהן תוך שמירה על בריאותן. את המשפחות השכולות יקבלו נציגי אגף משפחות, הנצחה ומורשת, וחיילי צה”ל יניחו דגלונים, זרי פרחים ונרות נשמה על קברי החללים.
“שבוע הזיכרון”: מיום שישי ה- 9.4.21 ועד ערב יום הזיכרון ה- 13.4.21, הציבור הרחב מוזמן לפקוד את בתי העלמין הצבאיים ולחלוק כבוד לנופלים. עובדי משרד הביטחון וחיילי צה”ל יקבלו את פני המגיעים ויחלקו להם מים ופרחים.
טקסי ערב יום הזיכרון: יום ג’, 13.4.21, א’ באייר, ייערכו בנוכחות קהל, בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולכללי התו הירוק ומתווה התרבות.
ביום הזיכרון 14.4.21, יתקיימו טקסים ממלכתיים ב-52 בתי העלמין הצבאיים ברחבי הארץ.
את קמפיין ההסברה לציבור והקריאה להדלקת נר הזיכרון הווירטואל י יוביל השנה הזמר שלומי שבת.
שר הביטחון, בני גנץ אומר היום כי “בשנה שעברה בתי הקברות היו סגורים והשנה אנחנו פותחים אותם למשפחות – אני מבקש מכולם לכבד את זכר הנופלים ולהדליק את הנר מהבית. אני קורא לשיתוף פעולה ומבקש מכולם לזכור את עשרות האלפים שנתנו את היקר מכל כדי שאנחנו נוכל להיות כאן”.
סמנכ”ל וראש אגף משפחות, הנצחה ומורשת, אריה מועלם: “גם השנה אנחנו מציינים את יום הזיכרון בצל הקורונה, לאחר שבשנה שעברה, לראשונה בהיסטוריה, בתי העלמין היו סגורים. ההיערכות ליום הזיכרון נעשתה תוך איזון בין התחשבות ברגשות ציבור המשפחות השכולות, ושמירה על הנחיות הקורונה. עם ישראל כולו מתאחד ביום הזיכרון סביב זכר הנופלים, ועבור המשפחות השכולות העלייה לקברי יקיריהן ביום זה היא משמעותית במיוחד”. 

מבזקן מגדלור ניוז
מבזקן מגדלור ניוז
02/04/2021 15:23

הפועל חדרה לקראת המחזור הקרוב: “רוצים להבטיח את ההישארות”
מאמן הפועל חדרה מנחם קורצקי, אמר לקראת המשחק מול הפועל ת”א בפלייאוף התחתון: “מבחינתו הפגרה לא באה בזמן המומנטום היה חיובי השאיפה לחזור למומנטום שיצרנו, זה משחק חשוב משחק שיכול להוביל למטרה שלנו שזו הישארות בליגה, לא מחפשי נקמה על הגול שמנע פלייאוף עליון בעונה שעברה אנחנו מסתכלים קדימה אנחנו עם המטרות שלנו רוצים לנצח להבטיח את ההישארות כמה שיותר מהר”.

מבזקן מגדלור ניוז
מבזקן מגדלור ניוז
02/04/2021 09:39

עד שעות הצהריים: צפי לגשם משמעותי באזור חדרה. אחרי ימים חמים, על פי התחזית, הגשם צפוי לחזור היום ו עד שעות הצהריים (12:00). יש חשש להצפות קלות שכבר החלו בחלק מהיישובים באזור בין 7 ל-9,כאשר בהמשך סוף השבוע צפויה התחממות.

1 9 10 11 12 13 16

כותרות אחרונות

 

 

דילוג לתוכן