מבית

guest
180 .
Inline Feedbacks
View all comments
איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
22/04/2021 16:41

comment image

כלבים, ריב וצעקות באור עקיבא: “אני אהרוג את הכלב שלך, את תראי”

טיולי כלבים תמיד מאתגרים, בעיקר כאשר כלב אחד מתקרב לכלב שני – והדבר עלול להוביל לריב אלים. במרבית המקרים, זה מסתיים ברחרוח והיכרות חביבה בין ההולכים על ארבע, אך לעיתים הדבר יוצא משליטה. כך קרה הבוקר, בגינה ציבורית בשכונת היובל באור עקיבא. שני בעלי כלבים שטיילו עם כלביהם, החלו להתקרב האחד אל השני. לפתע, החלו להישמע נביחות וצעקות עזות מצד בעלי הכלבים שהחלו לריב ולנשוך אחד את השני.
בעקבות האירוע, אחד מבעלי הכלבים זעם ואיים על בעלת כלב אחרת: “אני אהרוג לך את הכלב. את תראי”, תוך שהוא מקלל אותה.
המקרה חרג מהנורמה שכן גרם לרעש רב, ובעלי כלבים שנכחו באותה עת בקרבת מקום הגיעו לאזור.

איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
22/04/2021 14:56

comment image

בתו של אחד מהרוגי התאונה הקטלנית בשרון לנהג הדורס מאור עקיבא: “אני בת 14 ואין לי אבא בגללך”

בית המשפט המחוזי בלוד שמע היום את עדויות בני משפחות הקורבנות במסגרת שלב הטיעונים לעונש במשפטו של יונתן פדידה, תושב אור עקיבא, שהורשע במסגרת עסקת טיעון בהמתה בקלות דעת, נהיגה בשכרות ובעבירות נוספות של שני רוכבי אופניים בשרון. הפרקליטות ביקשה היום לגזור עליו עונש של 12 שנים.
כזכור, חקירת האירוע החלה עם קבלת דיווח ב-16.12.19 בשעה 06:40 על תאונת דרכים בכביש 5511, ציר הגישה למושב בני ציון. עם הגעת כוחות משטרה, בוחני תנועה וכוחות הצלה נוספים, התברר כי נהג רכב פגע בשני רוכבי אופניים שרכבו במקום. בכתב האישום צוין גם כי פדידה השתמש בסם ונהג תחת השפעת סם.

קראו גם:

שנה לאחר מקרה דריסת רוכבי האופניים למוות בשרון: יונתן פדידה מאור עקיבא הורשע
– המשטרה סיימה את חקירת התאונה הקטלנית בשרון, כתב אישום יוגש נגד יונתן פדידה מאור עקיבא

בתו של אחד ההרוגים בתאונה, אמרה היום בבית המשפט: “אני חיה את הטראומה כל יום מחדש. לעמוד בפני הבן אדם שהרג את אבא שלי ולדבר איך אני מרגישה בשנה האחרונות. חשבו שאני צעירה מידי, שאני עלולה להתפרק אבל אני כבר מפורקת. עברתי כל מה שילדה בגילי לא צריכה לחוות בגיל 14. רב הזמן אני לא יודעת אם אני בסדר. אמרו לי שאני צריכה לספר על החיים בלי אבא. לאבד אבא בגיל 14 – אני חושבת שאתם מבינים. ההרגשה לקום בוקר בלי אבא הורגת אותי. לבלות בלי אבא את שארית חיי הורג אותי. זה בגללך”.

לכתבה המלאה, הקליקו כאן.

מבזקן מגדלור ניוז
מבזקן מגדלור ניוז
22/04/2021 10:33

.
.
המשטרה עצרה הלילה 2 אחים תושבי פורדיס בחשד למעורבות בירי לעבר אדם אחר אמש בכפר.
גורמי רפואה, הפצוע פונה במצב בינוני למרכז הרפואי הלל יפה בחדרה.
כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בסריקות וביצוע פעולות חקירה ראשוניות בשטח. כעבור זמן קצר, נעצרו לחקירה בתחנת המשטרה בזכרון יעקב 2 אחים תושבי המקום בגילאי 35,28 והבוקר יתקיים דיון בעניינם בבית המשפט חדרה בבקשה להאריך את מעצרם.

1 16 17 18

כותרות אחרונות

 

דילוג לתוכן