מבית

guest
108 .
Inline Feedbacks
View all comments
מבזקן מגדלור ניוז
מבזקן מגדלור ניוז
21/02/2021 20:45
‏מרד הערים הגדולות: האם תלמידי ז’ עד י’ בחדרה יחזרו ללימודים ביום רביעי הקרוב?

בניגוד להחלטת הממשלה, 15 רשויות מקומיות הודיעו כי בכוונתן כי תלמידי ז’-י’ יחזרו ללמוד בבתי הספר כבר ביום רביעי הקרוב. בפורום חברות אשדוד, באר שבע, גבעתיים, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, כפר סבא, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, רמת גן, רעננה ותל אביב-יפו. ואולם, הערב הודיעו חלק מהרשויות כמו חדרה כי טרם ידוע האם יפתחו באמת ברביעי והדבר יוודע מחר. על פי הודעת עיריית כפר סבא, בשבוע שעבר פנה ראש העיר רפי סער לשר החינוך, ח”כ יואב גלנט, בדרישה לאפשר את חזרתם של תלמידי שכבות אלה ללימודים, בערים ירוקות וצהובות. לדרישה זו הצטרפו כאמור, כל ראשי פורום ה-15, המאגד את ראשי 15 הרשויות הגדולות בישראל. על פי כפר סבא, הדרישה נתקלה בסירוב מצדו של משרד החינוך, אך לאחר דיון חירום שהתקיים היום, החליט ראש העיר, יחד עם ראשי רשויות נוספות וביניהן הרצליה וגבעתיים, להחזיר את התלמידים לבתי הספר, בקפסולות בכיתות, במרחבים הפתוחים ובשילוב למידה מרחוק.

איתי טטרו
איתי טטרו
מנהל
21/02/2021 13:02
מתחמי חיסוני קורונה לכל חברי קופות החולים וללא תור יפעלו הערב בחדרה, בנימינה וגבעת עדה

 
כחלק מהמאבק הלאומי בנגיף הקורונה, ממשיכים החובשים ופראמדיקים של מד”א להנגיש את החיסונים במסגרת מבצע “נותנים כתף”, בסוף השבוע חיסוני צוותי מד”א עשרות אלפים ומבצע החיסונים ממשיך ומתרחב השבוע. היום (א’ 21.2) מפעיל מגן דוד אדום, בשיתוף פעולה עם משרד הבריאות והרשויות המקומיות עשרות מתחמי חיסון לציבור הרחב מגיל 16 ומעלה (עד 18 בליווי הורים), החברים בכל קופות החולים וזאת במטרה להגדיל את מספר המתחסנים, אשר מוזמנים כמובן להגיע ללא קביעת תור.
מתחמי החיסונים של מגן דוד אדום שיפעלו הערב באזור חדרה:
בנימינה, בבניין המועצה משעה 14:00 עד 21:00.
גבעת עדה, במועצה משעה 14:00 עד 21:00.
חדרה, מתחם אקו-פארק משעה 20:00 עד חצות.

מבזקן מגדלור ניוז
מבזקן מגדלור ניוז
20/02/2021 22:54

כלים כבדים ישתתפו במאמץ ניקיון החופים מאסון הזפת: איגוד ערים שרון כרמל ועמותת אקואושן הודיעו הערב (מוצ”ש) כי בהחלטה משותפת של כלל הגורמים המקצועיים הוחלט כי בימים ראשון ושני, ה- 21/22-2 יפעלו כלים כבדים לפינוי הזפת בחופים ומכאן שלא תתאפשר פעילות מתנדבים. פעילות המתנדבים תחודש ביום שלישי ה- 23/02. יש להקפיד עם פתיחת החופים למתנדבים להמנע מהגעה עם ילדים ובני נוער מתחת לגיל 16 ולהימנע מהגעה עם בעלי חיים.

כותרות אחרונות

 

 

 

דילוג לתוכן