גולשים יקרים, התוכן באתר הינו חינמי ומתאפשר בזכות המפרסמים שלנו. אנא כבו את חוסם הפרסומות על מנת להמשיך לקרוא. לא יודעים איך? צרו עימנו קשר בוואטסאפ: wa.me/972586672383
אני נגה-לי ובתור צחקנית תמיד מצאתי בצחוק חיבור וכיף - משהו מהותי לנשמה. בקיצור - צחוק מרפא!
אני נגה-לי ובתור צחקנית תמיד מצאתי בצחוק חיבור וכיף - משהו מהותי לנשמה. בקיצור - צחוק מרפא!
מזה 20 שנה אני עוסקת באומנויות הבמה. לפני 8 שנים כשהתחלתי ליצור את מפגשי לשחק ולצחק, שאבתי רעיונות ממשחקי ההיכרות בשיעורי התיאטרון ובהמשך מתוכניות הטלוויזיה כמו 'של מי השורה הזאת בכלל' ו-'הכל הולך'. רציתי ליצור תוכן שיתאים לכל אחד ואחת, למפגש שמח ומחבר.
ההנחיה עליי, המשחק עליכםן, אין כל צורך בידע קודם וניסיון תיאטרלי!